To oficjalny, Iris Mittenaere uczynić swoją koronę Miss Universe, w dniu 26 listopada. "Dziś jest 8 miesięcy do dnia, że ​​jestem Miss Universe! Jeśli go przegapić, Miss Universe odbędzie się 26 listopada w Las Vegas i jestem bardzo podekscytowany"Ona ogłosił na swoim koncie Instagram. Oświadczenie to wielce rozczarowany fanów, którzy za pomocą obliczeń, zrozumiał, że ich ulubiony koronę Miss Universe uczyniłoby jego wcześniej niż oczekiwano.

Zawsze po królewsku zainstalowany w Nowym Jorku, Iris Mittenaere opublikował nowy jej zdjęcie na jego Instagram, zaledwie kilka dni. Ona stawia na polu golfowym z, w tle, Statua Wolności. Jego lojalni fani pisali na zdjęcie jak jej nieoficjalnych chłopakiem, Kev Adams.

Aktor od 27 lat napisał "Najpiękniejsza" towarzyszy emotikon "zakochany" z serca. Ale to wystarczyło, aby wywołać reakcje fanów Miss Universe: "więc kapusta", "zbyt słodkie", "Kev Adams, najlepszych na świecie i najlepszy dla Ciebie. Pełen szczęścia"

Wydaje się, że romans między Iris Mittenaere i Kev Adams pochodzi zacząć. Mogliśmy zobaczyć ich całować na planie Aladdin w sierpniu, a potem razem na imprezie zorganizowanej w Buddha-Bar na końcu filmu Rent Me! Nie wspominając już o Kev Adams mieszka w Nowym Jorku, a ich nowy wygląd razem w Paryżu podczas inauguracji pana Circus. Nierozłączne?

Dzisiaj był zielony na @presidentscup z @Lacoste #golf #lacoste #green #nature #sun (obejrzałeś kochany statua wolności? Zdecydowanie haha)

Publikacja udostępniane przez Iris Mittenaere | Miss Universe (@irismittenaeremf) 29 września 2017 o godzinie 12:00 PDT

 Przeczytaj także Iris Mittenaere uczyni jej koronę Miss Universe wcześniej niż oczekiwano