Dyskretny, usunięte żoną François Fillon było stać Pierwsza Dama. Po triumfalnym zwycięstwie męża prawo do podstawowej, w listopadzie 2016 r Prezydencki był zgięty. Przynajmniej w świetle koterii mediów-polityczny. Bulwar byłego premiera, biorąc pod uwagę szeroko zwycięzcę skierowaną Marine Le Pen, wyznaczonego przeciwnika w drugiej rundzie. Reszta jest historią. Choć Pénélope Fillon zaczęła żyć swoją nową rolę, to jego imię jest to, że skandal, w „Penelopegate”. Jednym z tych, które wyrzucenia wybory.

Kto jest za tym kobieta, której twarz i nazwisko znane wszystkim? To jest to, co dziennikarz chciał wiedzieć, Sylvie Bommel ( „Penelopa”, wyd JC Lattes). W Sarthe, w Walii, spotkanie przyjaciół, sąsiadów i relacji, poszukiwanie lokalnych archiwów prasowych, ona rewoven drutu i malowany portret poszukiwanej, upstrzony kilku względów osobistych.

zwłaszcza, dowiadujemy się, że „Penelopi” (w angielskiej wymowy) nie jest prawnikiem. Na pewno zrobiła prawo w badaniach Bristol ale nie dostał dyplom końcowy. Wspólne z jego macochą, Anne Fillon, który również przerwał studia, kiedy poślubiła, ale wznowione później. Jak Penelope, który będzie w 2015 roku, licencja (licencjat) English literatura, zdalnie, w wieku 60 lat.

Odkryć portret żony François Fillon wideo:

Obecna żona, nie poświęcił, rodzina matka jeszcze jego miejsce w książce „robienie”, wydany w 2015 roku François Fillon mówi o swoich rodziców, jego zamiłowanie do samochodów, ale góry ... nie poświęcić jeden wiersz na jego żoną! Tylko poświęcenie „Aby Penelopy” (z akcentem, który nienawidzi). Sympa.

Kiedy jej mąż zastępca burmistrza Sable stał Ministra Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, w wieku 39 lat, pojawia się pytanie: czy pakiet rodzinny do Paryża? „Nie. Ponieważ prawdopodobnie oddzielenie Fillon w ciągu tygodnia, Szelest w pierwszych plotek sugeruje frywolność François „Pisze autor. Ona nigdy nie udał się do Paryża i to miało przyjść w weekend. W miejscu, które mają „umowę” między nimi, szept znajomych RPR w tym czasie.

„Och, nie ma wiele do powiedzenia na ten temat” musiałyby po prostu odpowiedział wnioskodawcę do znajomego przyszedł narzekać niewierności męża. W styczniu, podczas gdy sprawa jest wyścigi, Closer opublikował zdjęcie François Fillon i jego sekretarza prasowego, Caroline Morard „ładna blondynka 40, który jest na jego stronie 24/24 na okres czterech lat”, pisze nieśmiało magazyn.

Na szczęście Sarthe nie jest zbyt daleko pociągiem lub samochodem. Na płaszczyźnie, niewiele dla niego. Jak Brigitte Macron, że cierpi na aerodromophobie.

Dla zabicia czasu, tylko w ciągu tygodnia, Penelope może liczyć na swoich prawdziwych przyjaciół. Konie. „Narodziny moich mare źrebiąt były momenty prawie jak poruszać się w tych moich dzieci”, Wyznała do magazynu koni.

Będzie to jednak zostawić je tymczasowo w 2002 roku, a na stałe w 2007 roku, kiedy jej mąż został premierem. Dzień pożegnania, jest ona postrzegana płacze w stajni. Rzadko lub wyjątkowy moment w opłucnej.

A teraz? „Jak tylko pozwoleń sprawiedliwości Penelope Fillon powrócił do Walii, gdzie ukończyła studia jako prawnik i rozpoczął karierę, wspierane przez jej męża, byłego polityka francuskiego,” powiedział w epilog. Życzymy, przewidywania, zachęta? Swoboda autora.