Jest to na wsi. Emmanuel Macron nadzieję na stanowisko prezydenta Rzeczypospolitej w ciągu miesiąca. Poza polityką, małżeństwa z Brigitte Macron, który był pierwszym jego nauczycielem jest wiele mówić. Jest już 39 lat. Była 63. i ani przeszłość i ewentualne przyszłe funkcje lub ich różnica wieku, niszczy swoje małżeństwo. 

Brigitte Macron nie ma problemów do omówienia ich związek i wygląda na to, że uznała w pewnym momencie, jej mąż może chcieć szukać gdzie indziej. Mówił o tym nieoficjalnie. I to jest dziennikarz Le Figaro, Anne Fulda, zaproszony na pokaz C raz w tygodniu, który powtórzył jego słowa. Dla niej nie ma wątpliwości, czy Emmanuel Macron miały być niewierny, to nie dla przyjemności cielesnych, ale dlatego, że jest zakochana. 

Niewierność Emmanuel Macron rzeczywiście był prawdziwy problem, a przede wszystkim ogromny szum w ostatnich miesiącach. Zanim opuścił boisko, oficjalnie, aby stać Prezydent Rzeczypospolitej, plotka o możliwym pozamałżeńskiego romansu byłego ministra gospodarki. Historia, aby dodać Emmanuel Macron nie byłby tylko niewierny, ale dodatkowo z mężczyzną. Rzeczywiście, jest to z Mathieu Gallet, prezes Radio France, niektórzy próbowali go ożywić związek. 

A priori Emmanuel Macron ma na razie innych problemów, a nie uwzględnia natychmiast zgodzić się z żoną o tym, jak on mógł oszukać i / lub zostawić! 

Patrz - Brigitte Macron: kołysze biodrowych podczas spotkania Emmanuel Macron wściekłości