Nie ma potrzeby, aby przedstawić szereg gwiazdę M6, Stéphane Plaza. Od przybywających na kanale, transmisje na nieruchomości wzrosły i przesłuchania nie będzie słabnąć. Gospodarzem "Dom na sprzedaż" i "Szukaj mieszkanie lub dom" występuje również co wieczór na scenie teatru Bouffes Parisiens w swojej sztuce "bezpiecznika"Do dnia 10 czerwca. Z okazji jego 300. wydajności, M6 będzie nadawać jej reprezentacji na łańcuchu. Pierwszy dla kogoś, kto stracił matkę Christiane tam prawie rok.

W wywiadzie dla magazynu Télé 7 jours Stéphane Plaza został zaangażowany w niektórych zwierzeń o swoim życiu uczuciowym. w pytaniu "Czy jesteś gejem lub gejem"Gospodarz nie preferuje dając zbyt wiele. "Jestem szczęśliwy, ale nie pacsé! Rysunek chce. Ci, którzy nie rozumieją, mogą nadal powiedzieć, że jestem gejem lub lesbijką, ale to mi nie przeszkadza. Mam ani zaprzeczyć, ani potwierdzić. Jest to domena prywatności"On odpowiedział. jednak nieruchomość Pro opisany jako miłośnika życia. "Jestem zakochana w życiu. Ale chciałbym powiedzieć „namiętny” zamiast. Niektórzy woleliby wiedzieć, czy jestem zakochany w życie, a nie życie, ale postanowiłem nie odpowiadać. Mówiąc o swoim życiu prywatnym, to wszystko jest notowana na, wyryte w marmurze lub zniekształcony ... Wolę ignorować"Dodał.

W grudniu ubiegłego roku, Stéphane Plaza miał również pozostawił pewne wątpliwości co do swojej orientacji seksualnej w programie Hi Ziemian. "Szukam"On wyznał Thierry Ardisson przed dodaniem "Moi odbyt wiadomo, voila!", 

Czytaj także:

- Stéphane Plaza: jego dziwny związek z jego zmarłej matki