Znałem Polti istnieje kilka lat teraz ze słynną vaporetto. Raczej drogie i nieporęczne, ten odkurzacz parowy wolno myć cały dom bez jakiegokolwiek produktu detergentu (okna, podłogi, łazienka szkliwa ...) podczas czyszczenia Skuteczność pary napędem. Pukanie na materacu, a to był koniec roztocza. Opcja Żelazko przekształcił go w elektrowni parowej ... Krótko mówiąc, to była rewelacja ale statek był dość nieporęczne, musiał przyznać.

Moppy, nowa akumulatorowa mop parowy

Kiedy dowiedziałem się, że Polti włoska marka, która odnosi się do Urządzenia parowe, uruchomiła bezprzewodowy mop parowy, od razu chciał go przetestować. Otwarcie okna, odkryłem UFO: dwa rękawy tym wygiętej ... Ale co to jest? Wreszcie, ja dość szybko zorientował się: zakrzywiony uchwyt jest ustawiony na łatwy baza transportowa z uchwytem i będzie produkować parę. Ta jednostka jest podłączona do wylotu. Łatwy dostęp do drzwi pozwala wlać do wody i w ciągu 10 sekund, to gotowy w obsłudze.

Uruchamianie mop parowy Polti

To gdzie między torze pędzlem. Z systemem zadrapania, jest zamocowany wyżej mopa. Obrót śruby do regulacji wysokości uchwytu i presto, I miejsce szczotkę na bazie. automatycznie, maszyna zaczyna wytwarzać pary, które przychodzą ciepło i nawilżanie mopa. Zaledwie kilka sekund wymiata będzie gotowy.

Lekki, łatwy w manewrowaniu, ekstra płaski, jego głowa ślizga się wszędzie, we wszystkich zakamarkach pokoju, idzie pod kanapą i oczyszcza zabrudzenia bardzo łatwo. Szybko, rozumiem, że mop ostygnie. Mały powrót na podstawie, i znowu. Gleba wysycha bardzo szybko, jak wyparowuje para bardzo szybko. Po pewnym czasie, zastanawiam się, czy mop nie jest zbyt brudny: to jest w porządku, możemy kontynuować. Kiedy wiosenne porządki, myślę, że byłoby wymagane trochę mydło ciosem ręki. Mniej rysunek drugi mopa przewidziane. Po czyszczeniu, producent oferuje po prostu przesuń ją do pralki po użyciu.

POLTI szczotka jest pył

Z miotłą, jeden znajdzie dwa mopy (W praktyce nadal działają) i worek chusteczki elektrostatyczne, groźny uchwycić kurz. Uchwyt jest bardzo lekki i poręczny, to miło mieć udar nad szafką lub na ścianach, aby zrobić miejsce. Gdybym nie był tak chętny do zabawy z parą, chciałbym rozpoczęty przez odkurzanie, Historia posprzątać we właściwej kolejności.

Werdykt: dlaczego lubiłem Moppy Polti

Łatwy w użyciu, poręczny, aparat ten jest wielki dla mnie, który lubi czyścić w sposób naturalny. I wygnał wybielać, ale ja zawsze używany do czyszczenia na podłodze, wiadro gorącej wody, mop ... Z Moppy, mogę to zrobić bez tego wszystkiego. Pary wyeliminowanie 99% bakterii i bakterie, bez zanieczyszczeń i cena wody ! Pod warunkiem powrotem regularnie w oparciu o uderzeniem pary, który sterylizuje wszystkie ułatwia tego urządzenia czysta gleba i inne płaskie powierzchnie (Dachówka łazienka, kuchnia backsplash ...)

Sprawdź film demo nowego mopa parowego Polti 

Inne testy w piśmie: 

Testowałem bezprzewodowy odkurzacz, który zasysa i mycie

Testowałem odkurzacza Dyson V8 Absolutną

Testowałem sokowirówki Philips

Testowałem Frutimix, lodów express

Przepis na dom Glina Kamienia

Czysty bez zanieczyszczających

Julie Destouches

Udostępnij tę płytę

    • ×

    • Skopiuj link
    • Podziel się na Twitter
    • Udział w Google Plus
    • Podziel przez SMS