Gdy wieść o wybuchu, natychmiast budzi silne emocje na piśmie! Ikea sprzedaje pierwszą maszynę do szycia, a za niewielką cenę. Szybkie Szybkie, wezwanie do oficera prasowego, aby odkryć prawdziwy przedmiot. Z jego wygląd playmobile sposób zadowala nas już.

Po rozpakowaniu, zawsze pakuje. Dostarczany ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, kompaktowe, łatwe w obsłudze, jest szybko oddany do użytku. Jak to często z Ikei, 30 stron mody zatrudnienia zrozumieć. W krótkim czasie, drut jest zainstalowany, jesteś gotowy do pracy. I że igła przechodzi do działania, tkanki, która biegnie pod palcami. Ścieg prosty, zygzak szycie dekoracyjne lub niewidoczne, a nawet bał klapa, mała zrobić wszystko. Oczywiście, nawet tych, którzy nigdy nie dotknął maszynę można dostać.

Hazard opłacił, nową maszynę do szycia Ikea jest przyjęty. Ze stron takich jak mapetitemercerie.com lub sklepie internetowym słynnego targu Saint-Pierre, to pozostaje tylko spadnie na tkaninie. Dla nas, małych poduszki lub nowe zasłony. I kto wie, dlaczego nie tunika tego lata?

SY, maszyna do szycia Elbow z zestawem 10 części (suwak stopa, noga dziurka, szew ripper ...) 69 euro.

Masz 3 minuty?