Technologia nie jest to moja sprawa. Aby powiedzieć, to ja nie wiedzą, jak korzystać z TV! Podczas testowania robota odkurzacza, hello niepokój. Zwłaszcza, że ​​technologia ta skondensowana kosztuje małą fortunę: 749 euro. Nie ma mowy zigouiller złe zamontowanie ustrojstwo! W każdym razie wydaje się, że to jest przyszłość, więc zaczynam.

I szybko umieścić swobodnie przez sam robot, który przemawia do mnie poprzez małym ekranie. „My akumulatora jest niski.” Każdy płaski, podstawa ma dwa metalowe taśmy, na której jest umieszczony Kobold do pobierania energii. Kiedy próżnia jest ponownie napełniany do blokowania, wyjaśnia „wznowić czyszczenia”. Ładny, mały, idź! A on stawia. Widzę go obrócić ostrożnie wokół nóg, dostać się na czuprynie, szybko wsunąć pod kanapę ... Teraz słyszę pochłonie drewniane korale, buty Barbie. Ach, dzieci! A kiedy wychodzi, mówi mi musiał opróżnić swój zbiornik. Zaskakuje mnie pan, to nie często widzi odkurzacza, spód sofie. Oraz czat i więcej, suchym owcę.

Moje niepokoje technophobes szybko ustąpiły: przycisk otwiera robota. I wyciągnąć zbiornik podciśnienia i to przychodzi naturalnie. Bezworkowy, przejrzysty, pozwala mi odzyskać filcu czapkę przed opróżnieniem do kosza. Naprawdę łatwe.

W 70 decybeli, Kobold nie jest naprawdę głośne. Oczywiście, możemy zaplanować to zaczyna działać, gdy byliśmy tam, po prostu ... Jego małe zdalne 3 przyciski, aby szybko włączyć go nawet bez wstawania z kanapy: stają się niemal leniwy. Szczyt, gdy widzimy, że w domu nigdy nie było tak czyste !!!

Kobold VR200,

5 kg, 34 x 34 x 9 cm. Zakres od 60 do 90 minut w zależności od sposobu czyszczenia, powlekania i rozwoju domu. Przeszkodą do 2 cm.

749 euro Vorwerk.

Więcej informacji www.monrobotVR200.com

Czytaj także: 

Testowałem odkurzacz Philips PowerPro Expert

Przetestowane próżni Duronic w 35 euro

Inne odniesienia: 

Testowałem przyszłość mycia okien

I umieścić czujkę dymu