I upewnij się, że pozycja łóżku

Pojedyncze lub para, traktować układ pokoju, aby traktować swoją idyllę. Według Feng Shui, łóżko powinno być jak najdalej od drzwi. Również nie stopy są tuż przed drzwiami sypialni (znana pozycja "zmarłego"). Wreszcie, to musi być to, że zagłówek jest wciśnięta w ścianę lub, alternatywnie, że zagłówek jest wystarczająco duża, aby stworzyć naprawdę bezpieczny partycjonowania.

Zobacz nasze porady Feng Shui przy wyborze mieszkania, zorganizować Jego kuchnia, saloni wprowadzoną po dobrych wskazań, lub zoptymalizować master bedroom i żłobek. Nie wychodzą Wybór pościeli Odkryj nasze sztuczki gospodarcze przekształcić pranie rodziny!

Twój dom jest Feng Shui? Wykorzystaj test !

Czytaj także: Co światło do mojego pokoju?

Najpiękniejsze modele komody Ikea

Dla pokoju Feng Shui, to wyeliminować syna elektryczną

Spanie pod plątaniną syna elektrycznego nie jest absolutnie Feng Shui. W pokoju znajduje się pokój odpoczynku, a nie urząd. Więc oferować swoje mężczyznę instalowania komputerów, telewizji lub innych gier wideo w innym pomieszczeniu.

Discover Feng shui dla pokoju dziecięcego

Wystrój, wybrać odpowiednie kolory

Kolory odgrywają istotną rolę w Feng Shui. W pokoju, idź za chłodne kolory na ścianach, takie jak niebieski, fioletowy, biały lub szary, bardzo modne tej zimy. Boczne zasłony i pościel, ciepła atmosfera w ciepłych i delikatnych kolorach.

Zobacz również nasz przewodnik wybrać odpowiedni kolor, ale także jak wybrać kolory swoim domu zgodnie z jego temperamentem 

Dare małżeństwo ciemne barwy i pastelowe odcienie z naszymi instrukcjami!

zielona woda, proszek różowy, błękitny, chcesz domu do pastelowych kolorach? odkryć najnowsze trendy i jak dostroić smak bez błędów!

I perfumy pokój

Dać feng shui atmosferę w pomieszczeniu, najlepiej zdecydować się na drzewa sandałowego świecy. Jego działanie oczyszczające oddziałach off złe wibracje. Kilka kropli olejków eterycznych lawendy, na przykład na poduszce, odpocząć i ułatwienia snu.

Przeczytaj nasz artykuł
6 mijającym zapach domu

Feng Shui Sypialnia: Gram na oświetlenie

Jeśli to konieczne, należy przejrzeć swoje oświetlenie. Feng Shui, aby zapewnić atmosferę do swojego pokoju, powinno być miękkie i stonowane. Uniknąć zawieszenia nad łóżkiem, absolutnie nie Feng Shui. Wolę lampki nocne. Przenieś lustra tak, że nie odzwierciedlają łóżko A przede wszystkim pozbyć się zielone rośliny. 

I przyjąć zaokrąglone kamyki

Umieść zaokrąglone kamyki w filiżance szkła na nocnym stoliku. Moszczu wydaje się znaleźć spokojny sen!

Włożyłem ... To Feng Shui!

To banalne powiedzieć, ale podstawą sypialni Feng Shui jest ułatwienie przepływu chi. Zrobić wiosenne porządki! Rozwiązanie: opatrunek. 

Sprawdź nasz plik Przechowywanie: nasze rozwiązania dekoracyjne

Czytaj więcej na temat Feng Shui

Feng Shui jest filozofią "zdrowy rozsądek" W następstwie chińskiej tradycji tysiąclecie. Podsumowując, można powiedzieć, że stosowanie jej zasad sprawia, że ​​czujesz się lepiej w domu. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych zasad (równowagi między yin i yang, elementy ...) zobaczyć te prowadnice:

Feng Shui dla opornych, 21,90 EUR Pierwodruki

Feng Shui leniwy, Limitowane Marabout, 5.90 euro

Przeczytaj nasz artykuł Moje biuro feng shui

Singiel utwórz Feng Shui sypialnia znaleźć miłość!