Łamanie mowy i uprzedzenie 

Pomimo rewolucji seksualnej, obraz kobiecego pożądania a zwłaszcza jego ekscesy pozostaje silnie naznaczone sądów moralnych. Suka jest tym, który „konsumuje” seksu, którego nie popełnił, która odrzuca stabilnych relacji. Jest zatem przedmiotem fantazji i krytykę. Jednak głosy lekarzy zaczynają nosić i pokazać, że nymphomania nie jest to kwestia wad lub zaburzeń zachowania, ale prawdziwa choroba. 

Nieznana choroba 

Chociaż opisany przez wieki, nymphomania pozostaje tajemnicza choroba. Eksperci mówią o zaburzenia pożądania i używać warunki uzależnienia od seksu i hiperseksualność. Aby wyjaśnić niektóre wywołują przyczyn fizycznych - nieprawidłowe działanie niektórych obszarów mózgu lub neuroprzekaźników. Inni wskazują, że jest inaczej związek z zaburzeniami psychicznymi, takimi jak choroby afektywnej dwubiegunowej, depresji i niestabilności emocjonalnej. Zgadzają się jednak na tym, że choroba jest trudna do zidentyfikowania ze względu na pomysł hiperseksualność powrotem do kwestii norm społecznych.  

Cierpienie nymphomaniacs 

Wbrew temu, co sugerują stereotypy pornografia, nymphomania jest daleki od postrzegana jako wypełnienie. Między nieporozumienie, standard offsetu seksualności swoich krewnych, słuchanie nieobecność, nimfomanka często wybitne. Powtarzające się orgazmy przynosi, według niej, nie ma ulgi, bez wytchnienia. Daleko od przynosząc spokój, seksualność jest tak doświadczony jak waga, stałej frustracji, zwłaszcza że choroba ta jest do tych, które nie mówią. Trudny do rozwiązania, to wzbudza odrzucenia i osądów moralnych. Ostateczna uzależnienie od seksu ma takie same skutki jak innych zależnościach: Izolacja i depresji. 

Nymphomania leczyć? 

Jako przyczyny są niejasne, nymphomania pozostaje trudne do wyleczenia. Najczęściej rozwiązania są psychologiczne: terapie i grupy wsparcia. Leki zaangażowanych tylko w leczeniu współistniejącej depresji. Dla nymphomaniacs ludzi, opieka medyczna jest zwykle tylko wtedy, gdy ból staje się zbyt ciężki, kiedy nałóg staje się społecznie niewykonalna - to znaczy, bardzo późno! 

Jestem nimfomanka? 

Pomimo postępów w równouprawnienia i otwarcie manierami, żeński pragnieniem jest nadal przedmiotem silnych norm społecznych, zarówno wypróbowane i przedmiotem fantazji. W końcu pozostawia kobiety z pytaniami: Uwielbiam sex, jestem normalny? mający "duże potrzeby" Sex i zaspokoić ich nie jest chorobą. Prawdziwa nymphomania jest rzadkie, ale staje się uzależniony od seksu i zerwania więzi społecznych mogą być objawy. Gdy potrzeby seksualne stają się obsesyjne, stresory i depresji, to jest czas, aby porozmawiać ze specjalistą. 

Czytaj także: 
Jak żyć z seksoholikiem?
Więcej uzależniony sex zabawki w moim facetem, jak odwrócić sytuację?  

Masz 3 minuty?