Poczuliśmy się swobodnie!

Kobiety są mózg, jak wiesz. Dla nas, aby cieszyć się tym wyjątkowym pieszczotę, musimy czuć, że chcemy także i to cię podnieca jak nas.

Należy również unikać jakichkolwiek idei wzajemności i negocjacji. To nie dlatego, że nie Patelnia nas, który z nich "musi" fellatio ... Pozwól nam czuć swoje pragnienia i swoje emocje dostać się na naszej własnej przyjemności. będziemy bardziej zadowoleni!

Szybka lekcja anatomii

Oczywiście, cały obszar pomiędzy górną naszych udach i naszego brzucha erogennych. Więc frémirons swoje pocałunki w naszych udach lub języka głęboko w naszej pachwinie.

Jednak, aby przynieść nam niezrównaną przyjemność, to lepiej kierować naszą łechtaczkę. Więc nauczyć się zlokalizować i aby ją kierować. Proste: jest to mały występ na szczycie naszych małych ustach! W tym szczególnym miejscu jest centrum naszej przyjemności. Byłoby szkoda przegapić.

Bądź na bieżąco

Patelnia jak fellatio i penetracji, jest sprawą rytmu i ruchu. Nie jesteśmy Eskimo pożreć wieje język, a nawet zęby! Każda kobieta jest inna i doceniają specjalne uściski.

Poświęć trochę czasu, aby odkryć i słuchać naszych reakcjach wiedzieć, co czyni nas kleszczy. Szybsze tempo naszych bioder i naszych jęków powinien skierować Cię na drodze! Jak i zakres wzrostu naszej przyjemności, podkreślać ruchy, albo niech nam pokutować ...

Delikatność i czułość

Uwaga wchodzi tutaj w najbardziej delikatną część naszej anatomii. Obszar ten, silnie unerwione, jest szczególnie wrażliwy, zwłaszcza gdy jesteśmy podekscytowani. więc należy hartować swój entuzjazm i nie iść zbyt trudne. Pod wpływem dyskomfort lub ból, kobieta instynktownie zacisnąć uda i crispera. Zobacz nasze reakcje i zakazać gryzących!

Różnią się przyjemności

Tak, kobiety są skomplikowane. Czasami chcemy delikatny cunnilingus, koncentruje się tylko na naszych łechtaczki, ale także miłujcie wargi i język utrzymywał się na stronie naszej pochwy.

Dlaczego nie używać palców przeniknąć nas razem i wynik podwoić tempo? Drugą ręką delikatnie nacisnąć nasze kości łonowe, tuż nad kością, aby stymulować nasze trzy strefy erogenne. Widać, istnieje tysiąc sposobów, aby cunnilingus bardziej różnorodne, aby pomnożyć doznania!

Poczekaj na naszej orgazmu?

Wielkie pytanie: należy wziąć naszą mineta orgazm albo przerwać, aby przejść do innej pozycji? Ponownie, to wszystko zależy od naszych pragnień chwili. Jednak zawsze należy pamiętać, że możemy im łańcuch orgazm.

Nic nie uniemożliwia biorąc nas z językiem w siódmym niebie przed kontynuowaniem, na przykład, z penetracją do osiągnięcia orgazmu w obu.

Być w stanie zatrzymać!

Nasz łechtaczka jest szczególnie wrażliwy obszar, a po osiągnięciu radości, najmniejszy dotyk może iść z wyśmienitą bolesne. Niektóre kobiety docenią, że w dalszym ciągu swoje pocałunki po orgazm, inni będą walczyć, aby wspierać ten gest.

Ponownie, obserwować nasze reakcje dokładnie wiedzieć, kiedy należy wykonywać, gdy na zmianę tempa i kiedy przestać. Jeśli to konieczne, zadać nam pytania.

Pozwól nam pękać z "wszystko o nas" !

Wreszcie, jeśli naprawdę chcesz, aby nas zadowolić, dają nam seks oralny tylko dla nas. Zaskocz nas wydając od czasu do czasu tylko dla naszej przyjemności ...

Bądź pewny, jeśli nie bezpośrednio dotknąć nagrodę, będziemy szybko okazać naszą wdzięczność za ten moment! A dlaczego nie z ognistym 69?

Czytaj także: Jak kochać się z mężczyzną i uczynić go do szaleństwa? A greyhound, klasyka Kamasutra!

Przeczytaj także Orgazm: 5 techniki sprawiają, że ostatni! Serengo na miejscu młodych seniorów serca!

Twój facet nie jest w żaden gry wstępnej? Cherry rady wideo: