Jak jest wykonany samca? 

Po pierwsze, ważne jest, aby wiedzieć, że mężczyzna jest pozbawione kości. Składa się ona z ciał jamistych. Są cavernosa szybko wypełniają się krwią podczas stymulacji seksualnej, w zależności od zdrowia ludzkiego. Od penisa jest owinięty w ciele bez rozciągnięcia staje się sztywna i oznacza się, gdy wypełniony krwią krwi. To jest to, co nazywamy erekcja. Erekcja jest konieczne penetracja. Podczas przenikania, napletek, które znajduje się na końcu penisa wsuwanie i ujawnia żołędzi. Żołądź jest strefa erogenny Szczególnie wrażliwe na ludziach, jej odpowiednik u kobiet jest łechtaczka. Żołądź jest z kolei wyposażony w mały otwór umożliwiający ujścia wyjście moczu, nasienia.

Jak mężczyzna, gdy wyprostowany?

Poziom testosteronu odgrywa ważną rolę w erekcji. Jest to również dlatego, że zmniejsza się w czasie, gdy większość ludzi ma mniej częste erekcje z wiekiem. Aby umożliwić montaż, ludzki mózg potrzebuje stymulacji fizycznej i / lub psychologiczne. Wbrew temu, co mamy tendencję, aby sądzić, że jest to mózg, który kontroluje seks z mężczyzną, który wysyła informacje w rdzeniu kręgowym, do ciał jamistych. Podczas erekcji, jeśli mężczyzna jest szczególnie podekscytowany, to wydziela płyn pre-nasienny. Jest to zwykle pozbawione plemników, ale najlepiej jest być ostrożnym iprezerwatywy jeśli nie dokonano żadnych badań STD i STI, a jeśli nie chcesz zajść w ciążę.

Jaka jest średnia wielkość męskiego?

Wielkość męskiej w spoczynku 7 cm do 11 cm. Podczas erekcji, środki penis pomiędzy 12 cm i 16 cm, 13 cm, w większości mężczyzn. Obwód prącia znajduje się z kolei w zakresie od 7,5 cm do 10 cm. Pomiarowe w erekcji mniej niż 10 cm penis są czasami nazywane "mikro-penis", Dotyczy to 1% męskiej populacji. Tylko 5% mężczyzn ma penisa o ponad 16 cm długości. Niektóre penis może ubiegać się do 24 cm.

Wiele badań mają na celu porównanie wielkości penisa przez państwową. Francuski są wyjątkowo umieszczony średnio 16 cm, a następnie przez włoskich z 15 cm. Koreańczycy zajmują ostatnią pozycję ze średnią 9,6 cm.

Czy wielkość męskiego klucz do kobiecej przyjemności?

Choć mężczyźni są łatwe w kompleksie wielkość penisa co dla nich jest symbolem męskości, przyjemność ich partner zależy trochę od wielkości niego. W rzeczywistości, G a także najbardziej erogennych stref żeńskiego kilka centymetrów od wejścia do pochwy. Wielkość samca nie działają bezpośrednio na zdolności człowieka do nadania lub nie jego orgazm partnerki. Zdecydowana większość kobiet zgadza się gdzie indziej na ten temat. Zbyt duże lub zbyt długo, może nawet ich płeć wydaje się nieco przerażające i powodować ból. Jednakże, istnieje Pozycje dostosowana do płci męskiej dużym, i pierścienie na penisa, które nie w pełni wejść do pochwy. W przypadku małych wielkości prącia także, korzystne są pewne pozycje. I w obu przypadkach, wstępny są bardzo ważne, aby emocje kobiety jest na jej szczyt i że naturalne smarowanie ułatwia penetrację pochwy.

Czytaj także: Jak uda jej sextape?