Jeśli myślisz, że świat dzieli się na dwie kategorie ( "pochwowy" i "łechtaczki"), Musimy zrewidować swoją kopię. Ponieważ w rzeczywistości sytuacja jest dużo - dużo - bardziej skomplikowane niż to.

To było w 1920 roku, że pewien pan Freud teorię kobiece przyjemności w swoim Wstęp do psychoanalizy. W jego oczach, to proste: theorgazm Jest to chwila intensywnej przyjemności, że kobiety mogą doświadczyć poprzez stymulację ich łechtaczki (odpowiednik męskiego penisa) lub ich G (Podobno się na brzegu pochwy), przy czym ten ostatni jest najbardziej "szlachetny" dwa. Podstawy seksuologia są napisane.

Ale w bomba 1980: Po kilku latach badań, naukowiec i artysta Betty Dodson mówi, że nie ma dwóch rodzajów orgazmu ... ale pięć. Bardziej szczegółowa klasyfikacja, która obejmuje nie tylko mechaniczną przyjemność, i w którym znajdujemy się łatwiej.

Orgazm ciśnienie

To trochę "orgazm niespodzianka" lista: to występuje najczęściej gdy nieumyślnie naciśnięciu strefy erogenne. Na przykład, podczas przechodzenia bardzo silne nogi, kiedy jeździliśmy koni, jazdy na rowerze ... Dla niektórych orgazm ciśnienie może nawet wywołać podczas masażu stóp!
Dość rzadkie, to całkowicie zależy od doświadczenia i uczucia każdego z nich.

Orgazm napięcia

Ten jeden, wszyscy, którzy próbowali jeden dzień masturbacja wiedzieć: jest to "pik przyjemność" to uczucie, gdy bezpośrednio stymuluje głównych stref erogennych (łechtaczka, piersi, pochwy, pośladki ...). Charakteryzuje się szybkie i intensywne przyjemności, następuje etap rozprężania.
Jak spowodować? Eksperymentując! Jako para, niech ostatni wstępny, aby dowiedzieć się, co "" obszar, który cię wywiódł z siódmym niebie. Solo, proszę przetestować nowe doznania - na przykład za pomocą sex zabawki lub nowe pozycje.

Orgazm spust

Z pewnością najmniej "seksualny" wszystkim. Jest codziennie doświadczony, nawet nie wiedząc o tym, na przykład przy usuwaniu naszych obcasy po całym dniu pracy w metrze, albo gdy popadając miłym gorącej kąpieli, albo gdy jedna jest masowane w spa ... to jest natychmiastowe uczucie odprężenia, spowodowane przez stan głębokiego relaksu. Nasz mózg uwalnia endorfiny (hormony opiekuńcze) i to tylko szczęście !

G miejscu orgazm

Ach, słynny G ! Powinien dostać nami "" orgazm nastąpił dużo atramentu. Obszar ten klasyfikuje się szczególnie wrażliwa to (według Scientific) w zakresie od 1 cm do 4 cm od wejścia do pochwy, strony brzucha. Chociaż niektóre kobiety twierdzą, że znaleźli, większość z nich wciąż szuka ...
Jak spowodować? Tam będzie musiał przejść do praktycznej pracy. Sam, to jest z palcami (lub sex zabawki !) To trzeba iść go szukać. Wydaje się, że łatwiej dostępne, jeśli jeden leży na brzuchu już podekscytowany ... Duet pokrywa się zajebiście, że uda Ci się go zlokalizować, grając z kąta i głębokości penetracji.

Mieszany orgazm

Burza, huragan zabawy! Ten niezwykle mocny orgazm (i równie rzadko ...) pojawia się, gdy łechtaczkai G są stymulowane jednocześnie. Także dalej mieszanej orgazmu podczas orgazmu napięcia (łechtaczki, w tym przypadku) i orgazm G-spot sukces w bardzo krótkim czasie.
Jak spowodować? Solo, chyba że jesteś oburęczny (lub mieć wiele ukrytych talentów), nie ma wyboru: skorzystać płeć zabawka odpowiedni do stymulowania zarówno obszarów jednocześnie. Duet jest już mniej trudne: w chart, Na przykład, może to zachęcić Kochanie, aby nasz punkt G (to dobre, lokalizacja nadaje się!) podczas masturbacji.

Oczywiście, nie ma mowy o "schować" Kobiety w pudełkach! Ta klasyfikacja - wszystko jest względne - nie ma się trzymać nasze etykiety. Wystarczy, aby nas przetestować nowe praktyki, aby utrzymać naszą libido. I uzyskać trafiony, okres!