Pozbycie się uprzedzeń obrazów na charta

Oparcia kobieta, mężczyzna dominuje i przenikliwy tyłu, w stanie wymieniać spojrzenia, pieska przywołuje jakiegoś boku rozkładających Płeć: czystej zwierzęcości i złożenia kobiet. Jeszcze pieska jest również źródłem niezrównanej radości dla pary.

Najpierw dajesz człowiekowi szczególnie ekscytujące Zobacz swoje nerki spadek, swoją wielkość i krągłość pośladków. Można odtwarzać swoją łuk i formularzy. Stojące lub klęczące, sir następnie ma dostęp do całego ciała, chwytając biodrami w rytm muzyki i grać na głębokości penetracji lub klepiąc plecy, piersi i szczególnie łechtaczki, aby dać podwójne źródło przyjemności ,

Pochylony nad wami, może on również owinąć cię, przekazując ciepło i dotyk, ale bez niekiedy nieprzyjemne uczucie ciężaru w misjonarza, na przykład.

Grać na przyjemności i sterować z pieskiem

Greyhound jest przede wszystkim idealnym stanie zarządzać wpis swojego człowieka. Odrzucanie mniej lub bardziej nogi, wyginając cię, zmieniać kąt i głębokość penetracji jego penisa w pochwie. W ten sposób można odkryć erogenne punkt dotąd nienaruszona i dlatego nowe źródła przyjemności. Stosunkowo wolne od swoich ruchów, można również z bioder i nerkami, narzucać własne tempo.

Ponadto psiak uwalnia dostęp do łechtaczki będąc przeniknął. Pieszcząc ty lub twój mężczyzna opuszcza zadanie do wykonania, można spróbować łechtaczki i pochwy orgazmy. Daleko od składany, można podjąć z chartów kontroli przyjemności!

Greyhounda i jego odmiany

Greyhound jest odpowiednie dla każdego. Zwierząt lub bardzo miękkie, szybko lub ospały, klejone szczelne lub zdalnie, można to zrobić zarówno na łóżku, jak kanapa, stół, biurko ... Grając z lustrami, pozwala na wymianę ciekawych spojrzeń. Wreszcie, dla nieśmiałych, potrafi wyrazić swoje emocje i masturbating w uwalniając wzrok ukochanego.

Jest również korzystnej pozycji w czasie ciąży, ponieważ może łatwo modulować głębokość penetracji i intensywności, a ponieważ raport nie jest utrudnione przez brzuch odbił!

Czytaj też: odkryć 20 pozycje kamasutra bawić się ze swoim partnerem

I nauczyć się prowadzić go do szaleństwa ...

Twój facet jest zbyt romantyczny? wskazówki wiśni w filmie!