Co o masażu prostaty?

Prostata to niewielki gruczoł, który oprócz swojej podstawowej funkcji wydzielania płynu nasiennego, jest obszarem intensywnych i dość tajemniczą przyjemności, ponieważ nie wiemy wszyscy, że jego bodziec może zapewnić. W celu stymulacji prostaty, musi przejść przez zwieracza odbytu jest bardzo unerwione i mięśniowy, dzięki czemu masaż prostaty przynosi głębokie i trzewnej uczucie przyjemności i ekstazy, którą można porównać do głęboki orgazm, że doświadczenia kobiet.

W drodze do prostaty ...

Aby wykonać masaż prostaty, trzeba najpierw znaleźć mały narząd rozkoszy. Położony poniżej pęcherza moczowego, nie ma innego wyjścia niż przejść z odbytu przez odbyt, a następnie jechać około 7 cm, aby go osiągnąć. Zamiar stymulować małą kulkę, możliwe jest korzystanie z palca, środkowy palec lub palec, ale także odpowiedni obiekt, a mianowicie masażer prostaty. Palcem po 7 cm eksploracji, poczujesz się przetarg i miękki guz na górnej ścianie (od strony pęcherza moczowego). Zgodnie z delikatnym efektem stymulacji prostaty idzie trochę puchnąć. Konieczne jest, aby mieć czyste ręce i paznokcie dobrze wycięte ponieważ ściany odbytnicy są bardzo wrażliwe i kruche ... A zasada jest, aby zrobić dobre! Z masażu prostaty, nie może się nie udać, jest zaprojektowany, aby dostać się do punktu bez ogródek.

Solo lub w duecie

Pan sięga głęboko do orgazmu, może zbadać swoją anatomię samodzielnie lub wolą zrobić duet. Jeśli zdecydowaliśmy się zrobić to w dwóch, a nie jesteś ekspertem w prostacie, ważne jest, aby przejść powoli. Aby zacząć, trzeba być człowiekiem w wygodnej pozycji, co oczywiście pozwala na łatwiejszy dostęp do jego prostaty. Na przykład, może on leżeć na plecach i zgiąć kolana lekko, kładąc poduszkę pod jej miednicy dla wygody.

Osiągnięcie orgazmu prostaty

Atmosfera musi nadaje się do tej gry, to znaczy, sir musi być pobudzony seksualnie i zrelaksowany. Jeśli utrzymują się na wzajemnym zaufaniu, miejmy nadzieję, że podkreślił. A jeśli to wciąż sprawa, relaks z masażem, pieszczoty, pocałunki ... kiedy zrelaksowany, można zacząć od pieszczot zarys jego odbytu i krocza. Ponadto, może być zainteresowany w jego penisa, masturbacji lub co mu loda, aby go do szaleństwa z podniecenia. Kiedy czujesz, że nadchodzi czas, można wstawić swój palec lub masażer prostaty w jego odbycie. Aby to osiągnąć łatwiej, możliwe jest użycie smaru przystosowany do przejścia jest gładka. Nawet jeśli twój partner jest wściekły z podniecenia, idź powoli, ponieważ obszar jest delikatna i krucha. Ponadto, być miękkie, tak że odbywa się stopniowo do doznań czuje. Nie ma sensu się spieszyć, gdyż może to zaskoczyć, powodując sztywność ... a potem zakończył wspinaczkę do orgazmu!

Ruch do ćwiczeń, aby osiągnąć orgazm prostaty

Gdy narząd rozkoszy zostanie znaleziony i prawidłowo zidentyfikowany, po prostu trzeba udaru z delikatnością. W tym celu można wyginać, a następnie delikatnie zagiąć końcówkę palca jak pytać kogoś, kto przyjdzie do was. W zależności od wrażeń odczuwanych przez swojego partnera, trzeba dostosować intensywność i tempo stymulacji Ci wywierać na ciele przyjemności. Można również alternatywne dotyka światła z bardziej obsługiwanych ruchów, ale nadal bardzo miękkie. Każdy człowiek ma inne odczucia. Tak więc, aby określić, co twój woli, po prostu zaglądajcie!

Czytaj także: prostaty, co to jest?