Co jest nymphomania?

W „nymphomania” Termin pochodzi od słowa „nimfy” oznaczający żeńskie bóstwo w mitologii greckiej i „-manie”, czyli stanu maniakalnego, zaburzenia psychicznego.

Suki są kobiety z przesadą pragnień seksualnych w patologicznej etapie. Seks jest dla nich koniecznych i niezbędnych potrzeb. Istnieją dwa rodzaje nymphomaniacs: tych, którzy podczas seksu, nigdy nie są zadowoleni, a więc pomnożyć stosunków w celu osiągnięcia orgazmu, nigdy nie dotrą. I nymphomaniacs osiągnięciu orgazmu bardzo łatwo, do tego stopnia nie chce zejść do siódmego nieba i pozostać na czas nieokreślony w tym pływającym państwowej i intensywnej przyjemności.

Bardzo często nymphomaniacs nie ma prawdziwych uczuć do swojego partnera i może rozważyć relacje seksualne inne niż z nimi. Jeśli są parą, ich małżonek ma trudności do naśladowania deklarowaną rytm seksualne. Wydaje się, że ataki nymphomania są bardziej intensywny w pewnych okresach cyklu miesiączkowego, szczególnie podczas owulacji. 

Jakie są przyczyny?

Przyczyny nimfomanii są wciąż raczej zdezorientowany. Pewne założenia zostały jednak rozszerzone. Fizycznie, zaburzenia hormonalne, związanemu z, na przykład, niewystarczający antykoncepcyjny powoduje nadmierną produkcję estrogenów lub problem hormonalny spęczania funkcjonowania jajników, może być przyczyną tego stanu. Nymphomania mogą pojawić się jako skutek uboczny podczas przyjmowania leków, takich jak L-dopa, które to leczenie, przeciw chorobie Parkinsona. Biorąc sterydów przez dłuższy czas może również wydobyć że zaburzenia osobowości.

Na poziomie psychologicznym, nimfomanka kobiety często brakuje pewności siebie i ukryć swoje słabości tył wszechobecne pożądania seksualnego. Osobowość jest niestabilny, uniwersalny charakter. Pochodzenie nimfomanii mogą być wyjaśnione przez urazy do dziecka, które byłoby przegapić uczucia, brak bezpieczeństwa, niestabilność w edukacji lub pragnienie zemsty ludzi. Osoby z chorobą dwubiegunową są bardziej skłonni do nimfomanii, zwłaszcza podczas epizodów maniakalnych choroby. 

Być niegrzeczny i momentu obrotowego

Dla kobiet nimfomanka para, ich partner jest często daleko niewystarczające. Jeśli większość ludzi marzy o bycie z kobietą z wielkim apetytem seksualnym, rzeczywistość jest zupełnie inna. Codzienne życie człowieka, dzieląc życie osoby hypersexual jest wypełniona trudnościami. Jest często przytłoczeni nienasycony apetyt swojego partnera. Rzeczywiście, nymphomaniacs są stale popytu, który ostatecznie doprowadzić do frustracji, fizycznie i psychicznie męczące swoją towarzyszkę. Jeśli pan jest tolerancyjny bez rozważa zamianę lub libertyn, będzie musiał wykazać dużo cierpliwości i wyobraźni, aby spełnić pragnienia swego partnera, jak, na przykład, do spędzania przekaźnik czasowy jeszcze jeden (lub więcej) zabawki (e) płeć, obsługiwane przez siebie lub swojego partnera. 

Jak leczyć nymphomania?

Jeśli nymphomania jest źródłem cierpienia i wycofania społecznego, a często jest to sprawa, powinien przejąć osoba korzystająca z psychoterapii lub sprawdzić jego stan zdrowia hormonalnie z d endokrynolog. Istnieją również grupy wsparcia, jak alkoholików: PAC „Sex Addicts Anonymous” (Anonymous uzależniony od płci), proponując etapy odstawienia i dyskusje z innymi uzależniony od seksu. Czasami leczenie jest konieczne w przypadku depresji lub choroby psychiatrycznej. 

Czytaj także: nymphomania: Wyrok społecznej czy prawdziwa choroba?