To wydłuża przyjemność ...

Połóż się na plecach i zwilżyć palce śliną, a następnie użyć indeksu i środkowe palce delikatnie wklepać swoją łechtaczkę. Zmieniać tempo aż do tego przycisku zabawy z ukrycia. Mała wskazówka, o languorous muzyka w tle da rytm ruchów. Oprzeć się pokusie, aby przyspieszyć aby uczynić go bardziej ekscytujące. Zamiast zrobić małe okrężne ruchy. Kiedy jesteś na krawędzi orgazmu, włóż palec lub dwa (oglądać swoje paznokcie) do pochwy i używać płynów do smarowania swoją łechtaczkę. Podniecenie z tego ciała staje się bardziej wrażliwa. Smarować można zatem uniknąć podrażnienia. Jest tylko czas masz zamiar cieszyć się, że można pozwolić sobie iść stymulując łechtaczkę jak należy. ruch kołowy lub z dołu do góry, aż do ciebie! Najważniejsze jest, aby uniknąć pośpiechu, aby doprowadzić do zabawy w najgorszym wydaniu! 

Obaj wykorzystuje ręce

Siedzieć w wygodnej pozycji. Połóż palce po obu stronach łechtaczki i zrób to delikatnie wibrować. Użyj palce drugiej dłoni do udaru przycisk zabawy poprzez zmianę ciśnienia i prędkości. Można również przeciągnąć palcem w górę iw dół po obu stronach łechtaczki.

Obserwować to podejście, starając się nie przeciągać swój rytuał pieszczoty. To pomoże Ci rozwinąć swój repertuar technik do osiągnięcia orgazmu.   

Leży na brzuchu

kłamstwo na brzuchu, umieszczając poduszkę lub wałek między nogami, i rozpocząć ruch w przód iw tył. Można również dokonać piłkę tkanki (róg arkusza, kołdry, rękaw koszuli) do wielkości piłki tenisowej. Klin ten improwizowany seks zabawkę między materacem i łechtaczki. następnie wymieszać umywalka dół waddled ty, ale nie zbyt szybko! Zaletą tego podejścia jest to, że nie tylko stymuluje łechtaczkę, ale również usta. Fala elektryczna przyjemności wkrótce wstrząsnąć cię. Równie dobrze można zastąpić piłkę ręką lub za pomocą odpowiedniego wibratora. 

To ciągnie głowicę prysznicową

Do ekstazy bez większego wysiłku, głowa prysznic jest najlepszym sprzymierzeńcem! Wystarczy skierować strumień wody, gdzie jest ona potrzebna, aby zapewnić Państwu zmysłowych doznań. Dzięki napędu wody, twoja łechtaczka jest stymulowana bezpośrednio, jak w przypadku używania płeć zabawka. Można nawet bawić zmieniając ciśnienie i temperaturę wody. W zależności od modelu, możliwe jest również, aby zmieniać dysze do mnożenia przyjemności. Jeśli szukasz więcej emocji, należy odkręcić pokrętło! Krótko mówiąc, zabawa! 

Dokręceniem ud rytmicznie

Aby urozmaicić swoją solówkę treningi zabawy, spróbuj to bardzo skuteczną technikę. Siedząc, trudno wycisnąć rytmicznie wewnątrz ud, zamawiający seksu. Można również pocierać jedną ud przeciwko drugiemu, aby wywrzeć nacisk na łechtaczkę. Skupić się na przyjemności. I nie przerywają swoje ruchy podczas orgazmu! To będzie jeszcze bardziej intensywna. Zaletą tej techniki jest to, że można ćwiczyć gdziekolwiek chcesz, w biurze, w pociągu lub nawet w poczekalni ... oczywiście pod warunkiem kontrolować swoje reakcje! Mają piłkę!

Przeczytaj także Orgazm: 5 techniki sprawiają, że ostatni! Serengo na miejscu młodych seniorów serca!

Czytaj też: 6 powodów do masturbacji