Rozwiń wszystkie swoje strefy erogenne!

Nie żyjemy zabawy w ten sam sposób. Mężczyzna pobudzenie jest bardziej skoncentrowany na stymulacji genitaliów niż kobiet. Ale możliwe jest rozwijanie wrażliwości! Spróbuj na przykład, gładząc jego sutki podczas masturbacji, a będziesz ćwiczyć ten obszar, aby być bardziej „otwarci” na przyjemności.

Jąder, krocza, odbytu i prostaty Strony są związane z narządów płciowych i niezbędne do jego podniecenia. ... Pamiętaj, że człowiek nie może być zredukowana do jego penisa! Jądra i krocza może być sprasowany w każdej chwili, w czasie masturbacji oralny a nawet penetracji (według pozycji). Są doskonałe „Booster” zabawy!

Okolicy odbytu jest trudniejsze do rozwiązania dla niektórych ludzi, ponieważ czasami jest równoznaczne z homoseksualizmem i / lub bólu. A jednak! Jest to strefa wrażliwa i bardzo podniecający. Można zacząć od masowania odkryte mięśnie odbytu na to, aby znaleźć to atrakcyjne i przyjemne miejsce przed pójściem dalej. Dobra wiadomość: można również pośrednio masować prostatę bez wkładania palców do sir tylnej. Jest znanym punktem w tradycji Tao, punkt „milion dolarów”. Znajduje się na krocze, w połowie drogi między odbytem i moszny, a można trzymać palec w nim. Wystarczy nacisnąć mocno, aby móc dotknąć. 

Umieścić wszystkie swoje zmysły!

Podnieść temperaturę. Gorące i zimne odmiany są doskonałym bodźcem do skóry i działają na przepływ krwi. Spróbuj pić gorącą herbatę przed oral! zagwarantowane jest zaskoczeniem. Nie wahaj się chciwy: Spread ciało czekolada bita lub pachnące smary ... Jedzenie jest ściśle związane z seksem.

Trochę sensorycznej pozbawienia. Załączyć go lub bandaż oczy: twoje pieszczoty będą bardziej intensywne, nieoczekiwane, inna. Grać z pragnieniem, frustracji i zaskoczenia.

I choć z muzyką ... Dlaczego czasami przecina falę przyjemności, do tego stopnia, mając gęsiej skórki słuchania riffem gitarowym lub opery? Naukowcy badali to pytanie i uczynił ich odpowiedź: Podczas słuchania muzyki, mózg zaczyna produkować dopaminę, neuroprzekaźnik, który powoduje ogromne poczucie satysfakcji. Zjawisko to dokładnie podobny sposób obserwuje się podczas seksu. Są to w istocie te same obwody mózgowe, które są aktywowane, gdy się kochaliśmy, a podczas słuchania muzyki. Robi zarówno w tym samym czasie, to zwiększa przyjemność dla przyjemności, to wzmacnia!

Pozwól sobie ...

Twoje ciało mówi do ciebie. Język ciała jest jedną z pierwszych form komunikacji, jest bardzo instynktowny i zwierząt. Dlatego zachęcamy, aby zwolnić swoje gesty, swoje pragnienia, swoje instynkty ... Oderwij ubrania, robić striptiz, łuk swój ty, pieścić ty, gryźć, ssać. Czy można umieścić dowolną powściągliwość: nikt nie jest śmieszne, jeśli chodzi z jelit.

Uwolnij swoje słowo. Wiele par czasami czuję, że słowa mogą „zniszczyć” magię chwili i dlatego wolą się kochać w milczeniu. Więc tak, nie ma żadnego komentarza jak w meczu piłki nożnej, jednak wyrazić swoje emocje, opisać to, co zrobisz, aby jej partner z surowych słowach i świń jest potężnym afrodyzjakiem.

Twój facet mówić cały czas w łóżku? Dowiedz się, jak to spokój!

Zaskocz go!

Invent role. Grać inna postać może pozwolić twój partner patrzeć na ciebie w nowym świetle i odkryć inną stronę swojej osobowości. Ta nowa forma komunikacji może być bardzo ekscytujące dla pary. przetestować również nowe praktyki: nic gorszego niż kiedykolwiek używać tych samych sztuczek, aby podniecać. Masaż tantryczny, bondage, sex zabawki, nowe stanowiska ... Test dwóch nieznanych doświadczenia! Nikt nie jest odporny na wielkich odkryć.

Dla jeszcze większej PEP pod kołdrą, to dlaczego nie spróbować rolę odgrywają?

Pamiętaj, że to, co człowiek szalony jest przede wszystkim kobiety, która ponosi pełną i rozkwitała w swej seksualności. Więc panie, twoja kolej!

Zobacz też: film, Sex'périences Cherry ze wstępną

Czytaj także co wyposażyć się podniecać mężczyznę po 50 latach? Serengo na miejscu młodych seniorów serca!

Odkryj Sex Toy Story, pierwsza sekcja przewlekłego Victor