Szybka lekcja anatomii

Jak to działa? Odbyt zawiera dwa mięśnie, mocny, zwanych zwieraczy. kontrolują uwalnianie naszych jelitach. Zwieracz „zewnętrzne” jest to, że możemy kontrolować „internal” zwieracza tymczasem automatyczną. Tak robi, co chce, kiedy chce i naprawdę nie jak natrętne przedmiotów! Tylko decyzja, aby zwolnić stan przyczynia się do jej uwolnienia.

Nasz powrót Jest to bardzo otwarci odczucia dziura, ponieważ unerwienie kanału odbytu jest bardzo ciężki! Wyjaśnia to bardzo dużą wrażliwość i percepcji najmniejszym ruchu, a nawet więcej niż podczas penetracji pochwy.

Porady i sztuczki środek przeciwbólowy

Proszę się odprężyć. Dla sodomia nie jest bolesne, konieczne jest, aby zwolnić jego zwieraczy. Dlatego ważne jest, aby wybrać zaufanego partnera, który będzie nasłuchiwał na Wasze opinie i którzy uczynią dobre tempo. To może pomóc rozluźnić mięśnie odbytu wkładając jeden lub dwa palce przed wejściem.

Smarować. Za pomocą specjalnego smaru analny jest najlepszym rozwiązaniem, ale można również wybrać smar na bazie silikonu klasyczną. Nie skąpić na dawkę, nigdy nie można umieścić „zbyt dużo”.

Wcisnąć. W sodomii, często mają tendencję do zaciągania, złoto jest najlepszym sposobem, aby nie zranić! Należy zrobić dokładnie odwrotnie, spróbuj „push” jak pójście do łazienki.

Idź tam (naprawdę) ... delikatnie, aby uniknąć rozdarcia, lepiej być penetrowane krok po kroku. Ruchy powinny być bardziej miękka i wolniej niż w penetracji pochwy. Gdy czubek żołędzi jest wpisany, to najlepiej zrobić sobie przerwę, tak że odbyt przyzwyczaja, a następnie wznowić powoli. Przyczajony nad mężczyzną okazuje się być dobrą pozycję, aby ustawić tempo penetracji i sterowania.

I iść za współsprawstwo Podczas gdy ...

Pieszczoty są bardzo ważne, ponieważ promowanie „puszczania”. Człowiek musi podwoić naszą uwagę i być bardzo wrażliwi na uczucia swojego partnera. Fizycznie, odczucia są mnożone po obu stronach. seks mężczyzny jest ciasno, a kobieta czuje się lepiej penisa. Para jest całkowicie połączone ze sobą. Wbrew powszechnemu przekonaniu, sodomia może być doświadczane jako moment pełen czułości, bardzo wspólnika.

Punkt zdrowia Strzeż się chorobami przenoszonymi drogą płciową! Jest to port, przez który ryzyko skażenia jest najwyższa więc pamiętać, aby używać prezerwatyw.

Leah, 24, po raz pierwszy (naprawdę) docenione sodomii

„Ja już testowany sodomii z dwóch lub trzech chłopców, ale ja naprawdę nie podoba. Poza tym, często gładził łechtaczki rozwiać ból ... Po osiągnięciu orgazmu, ja gwałtownie expulsais mojego chłopaka, aby go powstrzymać. Potem powtórzył eksperyment z moim chłopakiem bez naprawdę mówić ani sformułować. Rozmawialiśmy spokojnie w łóżku, w pozycji „łyżka”. On delikatnie potarł penisa na tyłku i bawili próbując wprowadzić mnie, idąc trochę dalej za każdym razem. Po dziesięciu minutach po slathered smaru seks, przedstawił jego penisa. Nie cierpiał więc byłem podekscytowany. Piętnaście minut musiało upłynąć, zanim wejdzie ona w całości do mnie. Jego ruchy były bardzo powolne na początku i stopniowo wzmacniany. Jest to inna przyjemność, bardziej dokładne, ale mniej intensywne „orgazm”. Kiedy on cieszył, czułem skurcze jego kogut we mnie. Że nigdy nie zdarzyło mi się, nawet podczas penetracji pochwy! Ponieważ stosunek analny zajmuje mi coraz mniej czasu. Jeśli jest to bolesne, staram się zrelaksować i iść do końca ... Teraz wiem, że mogę czerpać wiele radości!

Czytaj także: postępuj rada naszego płeć terapeuty, jeśli nie zabraknie odwagi i Jak kochać się z mężczyzną i doprowadzić go do szału. i mianowicie, aby znaleźć odpowiednią płeć zabawka dla przyjemności analnej

Również zobaczyć nasz film poniżej: 30 lat miłości z Brigitte Lahaie