Co to jest?
Usuwanie włosów z tej intymnej części ciała wielu pytań. Wszyscy powinniśmy podjąć, aby być całkowicie gładka i czysta? Lub, wręcz przeciwnie, nie dotykać, tylko pojedynkować, tak że włosy właściwie chronić ten obszar wrażliwy? Są pośrednie możliwości noszenia bielizny bezwłosy poza nim, ale bez konieczności wszystko sprawne chrząstek? Jednym z rozwiązań jest Brazylijczyk koszula. Kosmetyczka powiedzieć, to jest punkt popularny i najbardziej poszukiwane w instytutach, przez kobiety w każdym wieku.

Podczas słynnego bilet metra, w kształcie prostokąta w środku kości łonowej, brazylijski Jersey, jest woskowanie trójkąta. Pozwala nosić bieliznę, stringi, szorty lub wcięciami strój kąpielowy bez brzydkich włosów przewyższa i nie dając żadnych włosów na tej części ciała. Jednakże istnieją dwie szkoły do ​​depilacji brazylijskiej koszuli.
Niektóre instytuty kosmetyczne zrywać wargi i między pośladkami, pozostawiając małą odwróconym trójkącie okładki geometryczne tylko część kości łonowej. Inne zostawić mały pasek włosów na każdej krawędzi i zrywać część fałdu uda nosić stringi bez odwrotu.
Lepiej postawić pytanie do jej kosmetyczki przed podjęciem się na spotkanie.

Skąd to się bierze?
Nazywamy tę formę depilacji "brazylijskie bikini" ponieważ został przyjęty bardzo szybko, gdy łańcuch i stringi stały się modne.
Te bielizna noszone są przez brazylijskich tancerzy, którzy cariocas kołysać biodrami na ulicach Rio de Janeiro, podkreślając swoje krzywe, wraz z plisami, cekinami i piórami. Ale żeby być sexy na koniec nocy, bez włosów przekraczają one bardzo wcięte poniżej. kubek "brazylijskie bikini" urodził się i został przyjęty przez wiele kobiet w każdym wieku na całym świecie.

W domu, w jaki sposób?
brzytwa, wyraźnie, zapominamy. Zbyt duże ryzyko bycia źle, tworzyć podrażnienia i włosy rosną jak korkociąg skóry.
Ściśle mówiąc, trzymamy przywrócić włosy do poziomu, gdy niektóre rosną szybciej niż inne, ale bez wsparcia.
Depilator elektryczny Jest to możliwe, ale nie bardzo praktyczne. Ponadto, jest to dość bolesne i może opuścić kilka małych przycisków z tyłu. Najmniej bolesne roztwór zaskakująco pozostaje wosk gorąco lub na zimno. Dla tych, którzy mają wystarczająco dużo zręczności i nie boją się umieścić wszędzie, gorący wosk, jako instytutu, jest idealny. Ale szczerze mówiąc, nie jesteśmy wszystkim profesjonalny szpatułka, potem zimny wosk pozostaje najlepszą metodą.
Dodatkowo, istnieje małe paski zimnego wosku doskonale nadaje się do tego owłosionej ciała.

Plusy i minusy
Zalety: Należy rozumieć, że z woskowanie depilacja strefy bikini, można nosić każdy rodzaj bielizny do najbardziej pociągający bez ryzykowania ujawniają pewne niepożądane włosy. A dla tych, którzy cenią swój mały runo, jest czyste i dobrze zdefiniowane.
wady : nie są bardzo liczne i łatwe do zarządzania. Dla bardziej przytulne, a zaleca się wykonać wersję brazylijskiego bikini bez tweezing wargi. Rzeczywiście, te obszary są szczególnie delikatne i wrażliwe i nie ma gwarancji, że ukłucie bólu nie będzie w grze. Ponadto, wymaga niewielkiej konserwacji regularnie. 
W ogóle, może pomieścić 15 dni bez dotykania go zbyt, jeśli nie usunąć jeden lub dwa włosy, które rosną szybciej, pęsetą. Poza wymagać będzie retuszujące aby go wyczyścić wszystkie lata.

Przeczytaj także :

- Która metoda depilacji przyjąć?
- Krem do depilacji, ja uruchomić
- Włosy łonowe, wybrać w jakiej formie?

zobaczyć