Znajdź trendy fryzury wiosna-lato 2017 w naszym pokazie.

Krótki bob, moszcz sezonu
Kochamy to elegancki i kobiecy krój, który wzmacnia rysy twarzy i szyi. Nosi tuż poniżej ucha i lekko zdegradowanych na szczycie głowy. Rezultat: duża powietrza i materiału do niech spada na czole stworzyć przenikaniu lub trwałej ondulacji, aby zwiększyć jeszcze bardziej ruch włosów. Dla kogo? Wszyscy, którzy chcą sublimacji owal twarzy. Uwaga, jeśli masz kwadratową twarz, to cięcie może dodatkowo oznaczyć szczęki.

Zdegradowanej semi-długi, bezpieczny zakład
Cięcia Długość ramion są popularne w tym sezonie. Są one rozkładane na bokach twarzy, aby stymulować włosy zachowując maksymalną gęstość.
tłoczenie Istnieje również plac z tyłu charakteryzującej dwóch dłuższych pasm z przodu twarzy na bardziej subtelny i nowoczesny.

Długie kawałki, napędzany z frędzlami 
Nic podobnego frędzlami pożyczać świeży długi klasyczny krój. W tym sezonie, tylko pogorszyć knoty konturów głowy nad znalezieniem i baw się frędzli że zwiększy styl włosów. Asymetryczna, krótka lub wykluły tworzy piękny kontrast z długościami i dodaje charakteru do twarzy.
Inną opcją dla tych, którzy wolą mniej cięć graficznych: nosić długie i grube, aby poprawić wygląd i zmiękczają owal twarzy.  

Krótki cięty, chłopięcy pixie lub
Tej jesieni i zimy, twoje serce może huśtawka między ultra-krótkie pixie cut i dłuższej wersji na szczycie głowy. Dlaczego pęka? Jeśli lubisz dynamiczne i mocne kawałki znaków, bez wahania wybierają dla chłopięcy. Jeśli wolisz, aby zachować pewną długość i bawić się stylami, o pixie będzie idealny dla Ciebie. Ma tę zaletę, że zwieńczony wiele sposobów. 

I farbowanie strona?
Blondynka truskawka, czerwony, szary i brązowy są bardzo modne w tym sezonie.
spada też na subtelnych gier zamków, które pozwalają wyjaśnić kwestie i dać wymiar do kubka.

Dziękuję dyrektorem artystycznym Franck Provost Fabien Provost.

Znajdź wszystkie trendy StrzyżenieJesień-zima 2016/2017 w naszym pokazie.

Oferuje również: nasze wskazówki dotyczące dając świeże ciosem do cięcia i kolorowanie nasze wskazówki do odmłodzenia.

Zobacz również nasz najlepszy przewodnik prostownice i nasze Top 5 prostownicę.

i Wskazówek, aby utrzymać swoje siwe włosy Serengo na miejscu młodych seniorów serca!

Masz cienkie włosy? Oto fryzury dla Ciebie: