Wzdłuż placu, to fryzura sezonu

Na wysokości obojczyków, to niefrasobliwy i idealny dla wszystkich grup wiekowych. Mało zdegradowany na czubkach, zachowuje czyste linie i maksymalną gęstość. spada również w wersji rockowej, nieco krótszy, w szczękę, która energetyzuje rysy twarzy i zwiększa objętość włosów cienkich

Zdegradowanej krótkie cięcia, idealna na nowoczesny wygląd

Chociaż stożkowe, ten dynamiczny krój zapewnia maksymalną ulgę na włosy. Nogi i szyi, nieco dłuższe niż pozostałe, zmiękczają włosy konturów twarzy. Zaletą tego skrót? być Nosi wiele sposobów : Crumpled gominée, gładkie, ząbkowane ...

Piłka cofać w życie

Anglosaski umysł, to fryzura jest skrócenie boki i szyi i pozostawić go na głowie trochę dłużej. W tym sezonie robi bardzo naturalny sposób, bez pęknięć między bokach i górnej części głowy z subtelnym zanikać. Karnet jeśli lubisz kobiece cięć pomiędzy placu i skróty.

Bardzo długie frędzle pełne

Ubierają skróty, kwadratowy lub długie włosy i poprawić wygląd. Lekko zaokrąglona po bokach, oni wyjść za owalną powierzchnię i maskuje jego małe niedoskonałości (zmarszczki, opadające powieki). Łatwy w stylu z jednej strony, one transformują według życzenia efektowne knot.

W połowie długości i długich cięć, uszkodzone krawężniki

Prawie nie zwęża się na końcach, długie kawałki są pracował tylko w krawędzi do podkreślenia rysów twarzy. Skróceniu o kilka centymetrów, kontury zamków zablokowano z powrotem do zasilania całość i wyposażone się bardzo seksowny.

Dziękuję Emma Guerri, szefa wyszkolenia św algue.

 

Znajdź wszystkie fryzury z'jesień-zima 2017-2018 w fotografiach.

Więcej pomysłów fryzura z:

- fryzura, włosy cienkie 50 pomysły specjalne

- Skróty, które odmładza

- Modne fryzury, przyjmuje kwadratu gradientu

Znajdź nasze pomysły na fryzurę gładką lub falowane włosy w tym filmie: