Wybierz najlepszy mikser planetarny: ocena i porównanie modeli

Idealny asystent dla gospodyni

Idealny asystent dla gospodyni

W kuchni mikser jest niezbędny urządzenie. Dotyczy to nie tylko publicznych zakładów żywienia - jest to konieczne w domu każdej gospodyni, ponieważ pomaga zaoszczędzić czas gotowania i osiągnąć niezwykłe wyniki. Mikser planetarny ma szeroki zakres funkcji i wykonuje różne ważne czynności w kuchni.

 • Funkcje modeli urządzeń
 • Jak wybrać mikser?
 • Popularne modele
Stylowy mikser ze stali

Stylowy mikser ze stali

Funkcje modeli urządzeń

Są to solidne urządzenia, które są również nazywane słodyczami, ponieważ są często używane do profesjonalnego gotowania. Z ich pomocą łatwo jest zrobić ciasto lub tłuczone ziemniaki.

Wielokolorowy model zdobi każdą kuchnię

Wielokolorowy model zdobi każdą kuchnię

Urządzenia te mogą być używane do użytku domowego. Ta technika nie tylko będzie wytwarzać śmietanki i ciasta do wypieku ciast, nadaje się również do długiego i energicznego mieszania produktów. W mikserze planetarnym możesz mieszać wszystko. Urządzenie jest wyposażone w różną liczbę dysz do wykonywania różnych funkcji.

Zwróć uwagę! Efektywne wykorzystanie technologii zależy bezpośrednio od marki producenta i charakterystyki konkretnego modelu. Uważnie przeanalizuj jego parametry i recenzje użytkowników.

Jak wybrać mikser?

Zwróć uwagę na materiały do ​​produkcji i liczbę dysz, a także funkcjonalność. Dokonując wyboru, rozważ następujące niuanse:

 1. Wybierz producenta o dobrej reputacji. Ważne jest, aby montaż części był wysokiej jakości, ponieważ urządzenie ma wiele elementów, które muszą ze sobą współpracować. W przeciwnym razie dobrze pracujący mikser może spalić ciasto lub go nie zagnieść.
 2. Zwróć uwagę na materiał miski i dysze. Lepiej jest, jeśli jest ze stali nierdzewnej, ponieważ tańsza wersja plastiku ma krótszą żywotność i może się zepsuć podczas użytkowania. Stal nierdzewna może być prana w zmywarce, jest trwała i nie emituje szkodliwych substancji.
 3. Obecność dodatkowych funkcji pozwala kupić jedno urządzenie zamiast kilku oddzielnych jednostek.

Do notatki! Sprawdź technikę małżeństwa. Zwróć uwagę na to, że misa powinna być łatwa do obracania, przełączniki się nie obracają, a dysze nie przylegają do siebie. Możesz to sprawdzić tylko wtedy, gdy włączysz urządzenie na biegu jałowym w gniazdku.

Popularne modele

Ocena jest zestawiana na podstawie modeli popularnych wśród kupujących, reprezentowanych w sieciach handlowych. Składa się z zarówno drogich urządzeń z wieloma funkcjami i opcji budżetu.

Wielu producentów oferuje szeroką gamę kolorów, dzięki czemu każdy może wybrać opcję smaku

Wielu producentów oferuje szeroką gamę kolorów, dzięki czemu każdy może wybrać opcję smaku

Model Bork E800

Jest to profesjonalny model o mocy 1 000 W: wystarczy ugniatać ciasto lub ubić różne produkty. Wysoka jakość całkowicie odpowiada kosztowi sprzętu. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej jest odporna na wpływy środowiska. Montaż odbywa się jakościowo, jeśli istnieje ryzyko przegrzania, urządzenie automatycznie wyłączy się z powodu nowoczesnego systemu ochrony. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia użytkownikowi wygodę korzystania z urządzenia.

Piękny design i doskonała jakość

Piękny design i doskonała jakość

Ze względu na wskaźniki świetlne użytkownik może zobaczyć program, który jest używany i czas do zakończenia procesu. Dzięki zegarowi możesz ustawić urządzenie tak, aby automatycznie włączało się lub wyłączało.

Do notatki! Miska ma pojemność 4,5 litra, jest wyposażona w dysze do różnych funkcji. Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej, co powoduje długi okres użytkowania bez uszkodzeń i problemów.

Wybierz najlepszy mikser planetarny: ocena i porównanie modeli

Mikser wykonany jest z mocnych materiałów i nadaje się do gotowania dużych potraw

Vitek VT-1406

Ten niedrogi model miksera planetarnego jest popularny nie tylko ze względu na jego wartość. Moc żądana przez producenta to 700 W, to dużo dla tanich urządzeń. Wszystkie elementy, w tym miska, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ale należy pamiętać, że niektóre elementy korpusu są wykonane z tworzywa sztucznego.

 • Przyrząd jest wyposażony w przystawki: oprócz korony znajdują się również dysze do ciasta. Miskę można przesunąć, aby przyspieszyć proces ubijania. Nie ma zegara, więc sam musisz dostosować czas użytkowania.
Budżet, ale bardzo silny

Budżet, ale bardzo potężny mikser

Wśród niedociągnięć należy zwrócić uwagę na następujące:

 1. miska nie ma pokrywy;
 2. źle zamocowane dysze;
 3. konieczność powrotu miksera do pierwotnej pozycji.
Biały model świetnie nadaje się do lekkiego wnętrza

Biały model świetnie nadaje się do lekkiego wnętrza

Fakt! Te wady są nieodłączne w prawie wszystkich modelach budżetowych - jest to koszt oszczędzania pieniędzy.

Bork B810

Podobnie jak poprzedni model, mikser ten jest wykonany ze stali nierdzewnej. Moc wynosi 1 000 Watów. Wyposażony w bezpiecznik, który zapobiega przegrzaniu urządzenia. Wadą jest wysoka cena za maszyny, co spowodowało spadek popularności. Informacje zwrotne od właścicieli są pozytywne, oznaczają automatyzację procesów i dostępność zegara.

Wyrafinowany design dla prawdziwych koneserów

Wyrafinowany design dla prawdziwych koneserów

Clatronic HMS 2739

Wielofunkcyjność tego urządzenia budżetowego pozwoliła mu zdobyć dużą popularność wśród konsumentów. Model zawiera mikser i miskę ze stali nierdzewnej. Producent zastosował specjalną dyszę, w której zmieniają się końcówki. Sprawa jest częściowo wykonana z tworzywa sztucznego. Mechanizm otrzymał od producenta gwarancję na 2 lata.

 • Wśród niedociągnięć można zauważyć nieporęczność, obecność tylko 5 trybów wysokiej prędkości i małej mocy.
Różnorodność wyposażenia pozwoli zrealizować wiele smacznych przepisów

Różnorodność wyposażenia pozwoli zrealizować wiele smacznych przepisów

Endever SkyLine SM-10

Jedna z najbardziej udanych relacji wartości i jakości. Wszystkie części urządzenia i jego obudowa są wykonane ze stali nierdzewnej. Moc urządzenia wynosi 600 watów. Model wyposażony jest w 4-litrową miskę i kilka dysz ułatwiających aplikację. Można stosować zwykłe i planetarne mieszanie produktów. Do użytku domowego jest najbardziej optymalną opcją.

Polaris PHM 6512B

Urządzenie stało się popularne ze względu na niski koszt. Jest to najlepsza opcja, jeśli potrzebujesz niedrogiego miksera do użytku domowego. Korpus i części wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co znacząco wpłynęło na koszty.

Do notatki! Moc na tanie urządzenie jest dość wysoka i wynosi 650 W, ale prędkości to tylko cztery, a misa musi być obracana ręcznie.

Świetny stosunek jakości do ceny

Świetny stosunek jakości do ceny

Po rozważeniu wszystkich przedstawionych wariantów techniki i po zbadaniu jej właściwości, zdecyduj, które urządzenie wybrać do wygodnego użytku domowego.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

7 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: