Tapeta na korytarzu: zdjęcie we wnętrzu i 80 wybranych oryginalnych rozwiązań dla obszaru wejściowego

Jasne tapety i rysunki zamiast tradycyjnych obrazów. Świeże spojrzenie na klasykę

Jasne tapety i rysunki zamiast tradycyjnych obrazów. Świeże spojrzenie na klasykę

Hol wejściowy to przesłanie, które dominuje w każdym mieszkaniu, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednią tapetę na korytarzu, zdjęcia, we wnętrzu którego można zobaczyć dalej w galerii. W końcu każde mieszkanie zaczyna się od niego, gdy gość lub właściciel powinien czuć się komfortowo w domu. Projektując przestrzeń korytarza, każdy dąży do własnych celów, ale jeśli zdecyduje się przeprowadzić naprawy na pełną skalę, to ich wybór jest podstawowym zadaniem, którym należy się zająć. Dzisiaj, z zakresu materiałów do wykończenia ścian, nie ma żadnych problemów: tradycyjne opcje papieru, winyl i inne elementy zaprojektowane nie tylko do dekoracji pokoju, ale również wizualnie ukrywają jego niedociągnięcia. Jednak ogromny wybór wiąże się z błędami właścicieli, którzy zdecydowali się wprowadzić korytarz jego mieszkania lub w domu nuta wygody.

Spis treści:

 • Co musisz wiedzieć o tapecie na korytarzu
 • Jak wyeliminować niedociągnięcia w pokoju
 • Funkcje różnych tapet
 • Jednolite materiały - spokojne i przytulne
 • Tapety z rysunkami do eleganckiego wnętrza
 • Wybór aktywnego rysunku: jak to zrobić
Jasne odcienie tapet podkreślają szczegóły wnętrza

Jasne odcienie tapet podkreślają szczegóły wnętrza

Kubizm wraca do mody

Kubizm wraca do mody

Powściągliwa monofoniczna tapeta w odcieniach szarości w połączeniu z białymi meblami nada apartamentowi szlachetny wygląd

Powściągliwa monofoniczna tapeta w odcieniach szarości w połączeniu z białymi meblami nada apartamentowi szlachetny wygląd

Podczas aranżacji przedpokoju właściciel może z łatwością zadać sobie pytanie, które opcje będą najbardziej odpowiednie nie tylko dla jego gustu, ale także dla cech projektowych, i będzie miał rację, ponieważ dobrze dobrane "ubrania" do ścian gwarantują spokojną relaksującą atmosferę i dobry nastrój właścicieli. Rozważ, jak wybrać tapetę W korytarzu w mieszkaniu, aby proces ich doboru i użytkowania przyniósł przyjemność.

Co musisz wiedzieć o tapecie na korytarzu

 • Zanim zaczniesz wybierać, musisz wziąć pod uwagę pokój i jego funkcje. W końcu cały brud przywieziony z ulicy "osiądzie" właśnie tutaj. Dlatego należy preferować preferencje zmywalne tapety lub produkty winylowe, łatwe i łatwe do czyszczenia i dowolnego ładunku.
 • Wykładziny ścienne regeneracja. Jest jeszcze jedna zasada przy wyborze tapety, które w pełni odpowiada poprzednim punkcie: nie jest konieczne, aby wybrać materiały w jasnych barwach, bo szybko się brudzą. Kurz, brud, buty polskiego, deszcz woda - to wszystko będzie od razu pojawiają się na materialnej rzeczywistości, jak i na korytarzu nie ma okna, żarówka pali się słabo, i widać gołym okiem niedoskonałości będzie trudne.
Przedpokój w ciemnych kolorach - praktyczne rozwiązanie

Przedpokój w ciemnych kolorach - praktyczne rozwiązanie

 • Po ustaleniu z wyborem tapet i ich kolorami, warto zwrócić uwagę na fakturę produktu. Obecnie w przedsionkach są dość popularne tapeta z imitacją do cegły, elementy z płytek i kamienia, będzie ciekawie wyglądać jak imitacja tynki. Ten rodzaj tapety doskonale pasuje do każdego wnętrza i stworzy w nim nieopisaną atmosferę komfortu i przytulności.
Tapeta w niebieskie odcienie

Tapeta w niebieskie odcienie

 • Osobnym niuansem jest zwrócenie uwagi na taki wariant, jak dekoracyjny kamień i tapeta. Ich główną zaletą w prostym przekazywaniu czyszczenia i mycia, natomiast w celu usunięcia cząstek brudu, można użyć różnych mieszanek. Dodatkowo będzie można powtórzyć możliwość odmalowania takich struktur. Wadą jest wysoka cena produktów, jednak można zapłacić za piękno i poczucie inspiracji.
Ceglana ściana w połączeniu z tapetą szybko pozbędzie się kurzu i brudu

Ceglana ściana w połączeniu z tapetą szybko pozbędzie się kurzu i brudu

 • Spośród wszystkich opcji, które nadają się do dekoracji przedpokoju, warto rozważyć jeszcze jeden - ten płynna tapeta, które idealnie nadają się do wklejania ścian w starych domach. Po tym wszystkim, głównym problemem, który musi stale walczyć z gospodarzami - nierównych ścian: zbyt duży kąt nachylenia płyty, tworzenie dużej liczby kopców, wgniecenia - to wszystko psuje wygląd pomieszczeń, podczas gdy żaden z preparatów nie może poradzić sobie z tego typu wady. Zaletami są łatwe czyszczenie i zmiana odcienia.
 • Jeśli chcesz stworzyć niezwykły obraz w pokoju, możesz stworzyć wnętrze za pomocą żelaznych tapet. W górnej części są pokryte cienką warstwą folii, dzięki czemu powierzchnia może być pokryta różnymi wzorami. Kolejną zaletą takiej powłoki jest to, że w pomieszczeniu, nawet przy niewielkiej ilości światła, rzucają blaskiem metalu, który uczyni pomieszczenie bardziej jasnym.

W ten sposób wybierz tapetę na korytarz i na korytarz po prostu najważniejsze jest, aby wziąć pod uwagę kilka wskazówek od profesjonalistów i działać zgodnie z własnymi życzeniami.

Tapeta w korytarzu pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę komfortu

Tapeta w korytarzu pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę komfortu

Tapeta na korytarzu: zdjęcie we wnętrzu i jak wyeliminować niedociągnięcia w pokoju

Tapeta - to nie tylko sposób na dekorowanie "gołych" ścian, ale także doskonała okazja do wyeliminowania licznych niedociągnięć na korytarzu. Na przykład możliwe będzie usunięcie niskich sufitów, nierównych ścian, małych pomieszczeń i niewystarczającej ilości światła.

Ważne jest, aby wiedzieć! Wiele mieszkań przyjmuje niestandardową formę korytarza o długiej długości i małej szerokości. Niemniej jednak, w razie potrzeby, w takich pomieszczeniach można stworzyć efekt rozszerzania przestrzeni, jeśli zastosuj różne tapety.

Łącząca miętową i szarą tapetę we wnętrzu przedpokoju

Łącząca miętową i szarą tapetę we wnętrzu przedpokoju

Rozważmy niektóre warianty wklejania ścian i cech wybranych materiałów

 • Powłoki z poziomym paskiem idealnie wpasowują się w pomieszczenie z niskim sufitem, ponieważ dzięki temu jego wysokość będzie znacznie większa.
 • Stare apartamenty są zwykle wyposażone w małe korytarze. Aby wyeliminować tę wadę, warto dać uprzywilejowaną tapetę, wyposażoną w paski ułożone poziomo. Zastosowanie jasnych materiałów znacznie rozszerzy przestrzeń.
Poziomy pasek w mieszkaniach z niskim sufitem

Poziomy pasek w mieszkaniach z niskim sufitem

 • Jeśli w korytarzu nie ma wystarczającej ilości światła, wspomniana metalowa tapeta jest dobra. Ponadto będziesz miał możliwość dokonania napraw w specjalny sposób. Aby zwiększyć poziom oświetlenia, możesz przykleić tapety światła do górnej części ściany i użyć ciemnych elementów w dolnej części. Jest to rodzaj sztuczki z planu projektu, który pozwoli uzyskać efekt dobrego oświetlenia pokoju.
 • W przypadku dużego przedpokoju tapeta z dużymi rysunkami lub ciemnymi tapetami na korytarzu jest idealna - mogą to być delikatne duże kwiaty lub figurki geometryczne, ich wzory. Aby zaprojektować zbyt mały pokój, musisz skupić się na wyborze pokrowca z małymi wzorami.
Tapety o minimalistycznym wzorze dla małego przedpokoju

Tapety o minimalistycznym wzorze dla małego przedpokoju

 • W domach nowoczesnego typu często znajdują się wąskie i długie korytarze. Aby stworzyć złudzenie optyczne, można zrobić tapeta na suficie, najważniejsze jest, aby wybrać dobre połączenie kolorów i design.

Wskazówka: w pomieszczeniach tego ostatniego typu nie trzeba uwzględniać materiałów z poziomymi paskami, ponieważ spowoduje to, że długość korytarza będzie znacznie większa. Nie zakładaj, że biały kolor jest wizualnie zaprojektowany, aby zwiększyć szerokość, a wręcz przeciwnie, stworzy poczucie szpitala. Użyj wyobraźni, dobra, przestrzeń nowoczesne korytarze pozwala to zrobić.

Zastosowanie jasnych tapet i powierzchni lustrzanych optycznie rozszerza korytarz

Zastosowanie jasnych tapet i powierzchni lustrzanych optycznie rozszerza korytarz

Funkcje różnych tapet

Zwracając uwagę na rodzaj i rodzaj tapety, która ma być użyta na korytarzu, warto zwrócić na to uwagę meble, które będą znajdować się w pomieszczeniu. Konieczne jest uwzględnienie tekstury i koloru sufitu: każdy element musi uzupełniać inne elementy w swojej kolorystyce i ogólnym stylu. Warto również zauważyć, że po przejściu przez korytarz, ty i twoi goście wpadną do innych pomieszczeń, więc należy zachować jedność stylu.

Orientalne wzory na ciemnej tapecie na korytarzu

Orientalne wzory na ciemnej tapecie na korytarzu

Wskazówka: Korytarz jest miejscem o niewystarczającym świetle, ale nikt nie anuluje możliwości uczynienia go bardziej "żywym" poprzez umieszczenie kwiatów w środku. Tak powinno być rośliny, bezpretensjonalnie pod opieką, w takim przypadku podejście osiągnie dobry wynik w dziedzinie projektowania.

Pomocne będzie użycie wystroju w korytarzu"оживить" квартиру

Korzystanie z wystroju w korytarzu pomoże "ożywić" mieszkanie

Zastanów się nad głównymi odmianami kolorystycznej tapety, wnętrzami zdjęć z nimi oraz innymi ciekawymi rozwiązaniami.

Jednolite materiały - spokojne i przytulne

Typowy korytarz w nowoczesnym domu to niewielki obszar, używany w jak największym stopniu lub w ogóle długi wąski korytarz. Aby jego ściany wyglądały na skuteczne i opłacalne, aby podkreślić idee projektowe, trzeba zadbać o harmonię rozwiązań kolorystycznych. Rozważmy kilka wariantów.

 • Jednoponadowa nowoczesna tapeta w przedpokoju doskonale się z nią połączy śnieżnobiałe wykończenie inne pomieszczenia. A jeśli wybierzesz piękny dywan i z powodzeniem dekorować sufity, wtedy korytarz może idealnie wpasować się w ogólny projekt mieszkania.
Czarne tapety i biały sufit optycznie poszerzają przedpokój

Czarne tapety i biały sufit optycznie poszerzają przedpokój

 • Jednolite materiały z wytłoczeniami są najlepszym rozwiązaniem dla każdego korytarza. Tłoczenie pozwala wizualnie powiększyć przestrzeń, a połączenie kolorów tapet z tonami wzorów mebli stworzy przestrzeń dla twoich marzeń.
Ciemna tapeta ze złotem wytłoczonym we wnętrzu przedpokoju

Ciemna tapeta ze złotem wytłoczonym we wnętrzu przedpokoju

 • Wybierając fajne kolory tapety, musisz przygotować się na to, że muszą być "izolowane" innymi elementami w pokoju, na przykład meblami lub dekoracjami.
 • Zastosowanie pastelowych odcieni tapet i "ciepłych" świateł - to gwarancja komfortu i ciepła, szczególnie w pomieszczeniach, w których nie ma wystarczająco dużo naturalnego światła.
Pastelowe odcienie w wystroju korytarza

Pastelowe odcienie w wystroju korytarza

 • Solidne tapety w głębokiej kolorystyce na tle jasnych kolorów mebli i dekoracji podkreślą wyrafinowanie pomieszczenia i nadają mu droższy wygląd. Będzie wyglądać na bambusowej tapecie na korytarzu.
 • Ostatnio hitem sprzedaży była tapeta z dekoracyjną ornamenturą. Dzięki takim rozwiązaniom można stworzyć atrakcyjną atmosferę, a jednocześnie stanowić piękne tło dla innych elementów. Niemal zauważalny wzór na materiałach monofonicznych przyniesie jeszcze więcej komfortu wnętrzu.

Dlatego rozwiązania jednotonowe są idealne, jeśli urozmaicisz je innymi elementami wystroju. Jeśli chcesz, możesz osiągnąć olbrzymi efekt i wprowadzić najatrakcyjniejsze notatki do wnętrza.

Tworzą się czarno-białe pasy w połączeniu z jasnymi drzwiami"правильный" контраст в интерьер

Czarne i białe pasy w połączeniu z jasnymi drzwiami tworzą "właściwy" kontrast we wnętrzu

Tapety z rysunkami do eleganckiego wnętrza

Jeśli chcesz stworzyć w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę, materiały z elementami roślin są idealne. Może to być jasna lub ciemna tapeta z kwiatami, liśćmi, gałęziami, a nawet pniami drzew.

Tapety w dobrym stylu"ботаника"

Tapeta w stylu "botaniki"

Wolumetryczny rysunek w czarno-białych kolorach na całej ścianie

Wolumetryczny rysunek w czarno-białych kolorach na całej ścianie

Każdy z rysunków może wyglądać idealnie nawet w skromnym pokoju, więc wybierając tę ​​opcję, nie pożałujesz. I wybierając udaną kombinację kolorów, możesz zadowolić przedpokój z oryginalnymi detalami, aby pokój był bardziej elegancki.

Zastosowanie elementów roślinnych do korytarza w dobrym stylu"прованс"

Wykorzystanie elementów roślin dla korytarz w stylu "Prowansji"

Temat wegetatywny w połączeniu z zastosowaniem wytłoczeń w dowolnym stylu jest zawsze modny i odpowiedni. Może nadać ton ogólnej koncepcji korytarza i stać się wyjściem z zakrzywionych ścian i innych wad.

Wolumetryczne rysunki na ciemnej tapecie ukrywają nierówne ściany

Wolumetryczne rysunki na ciemnej tapecie ukrywają nierówne ściany

Wskazówka: jeśli nie chcesz zagracać przestrzeni hali z obfitym wzorem, możesz zabrać ze sobą niewielki obszar z tapetami zawierającymi elementy roślinne, a resztę ścian pomalować jednokolorową farbą lub poprawnie tapety.

Wybór aktywnego rysunku: jak to zrobić

Pomyślnie wybrana tapeta we wnętrzu korytarza stworzy ogólne wrażenie twojego domu lub mieszkania, więc jeśli chcesz zaskoczyć gości, to nie ma nic lepszego niż wybór na korzyść nasyconych tonów.

Klasyczny korytarz w ciemnych kolorach

Klasyczny korytarz w ciemnych kolorach

Istnieje kilka opcji projektowania pokoi, co sugeruje nietrywialną tapetę. Rozważ podstawowe pomysły na tapetę w korytarzu.

 • Kontrast ciemnych i jasnych odcieni pozwoli stworzyć wspólny, jasny obraz pokoju, a każda sceneria na tym tle będzie wyglądać najkorzystniej.
 • Wnętrze w eklektycznym stylu - jasny, modny i nowoczesny. Chcesz zaskoczyć gości nietrywialnymi szczegółami - to rozwiązanie jest tworzone właśnie dla Ciebie!
Eklektyzm oparty na motywach"китайского шика"

Eklektyzm oparty na "chińskim szyku"

 • Chcesz czegoś niezwykłego? Graj z kontrastami. Na przykład w jednym korytarzu można dopasować kilka tonów - biały, czerwony i nuty czarnego odcienia. Ten harmonijny sojusz stworzy maksymalny komfort w twoim pokoju.

Wskazówka: Zaletą jasnej tapety jest możliwość użycia ich w dowolnym stylu. Znakomite Chiny, powściągliwa Europa, kontrastujące kraje Wschodu, wykwintne południowe kompozycje - wszystko to jest realistycznie realizowane za pomocą dobrze dobranej tapety.

Dekorowanie przedpokoju za pomocą tapet to ważny krok do stworzenia komfortu w tym pokoju. Dlatego to ona powinna zwrócić należytą uwagę.

Tapeta na korytarzu: zdjęcie we wnętrzu - geometryczne rysunki na tapecie na korytarzu

Geometryczne rysunki na tapecie na korytarzu

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: