בורגר אושר: אנחנו מעצבים בית כפרי בסגנון גרמני

בית יפה בסגנון של בית מודרני חצי עץ

בית יפה בסגנון של בית מודרני חצי עץ

התושבים המודרניים של המטרופולין מוכנים יותר ויותר להימלט מן ההמולה של העיר, לפחות לסוף שבוע כדי לטבול את עצמם באחדות עם הטבע, אוויר נקי וציפורים ציפורים. בהקשר זה, אנשים שרוצים להיות בית כפרי - נעים, נוח בו זמנית מודרני. תושבי גרמניה נחשבים למעשיים וחסכנים ביותר, אשר משתקפים בבירור בארכיטקטורה שלהם. הבניינים של בתים גרמניים מעניקים אמון וגורמים לתחושה של אמינות ונוחות חמה מיוחדת. זו הסיבה בית קטן בסגנון הגרמני תהיה האפשרות הטובה ביותר של בנייה הרחק מן המטרופולין!

 • אדריכלות
 • העיניים והלב של הבית
 • חומרים בשימוש
 • איזה צבע לבחור?
 • גותי וחצי עץ
 • קצת יותר על חצי עצים בתים
 • מול חזית
קוטג 'גדול על גדות הנהר

קוטג 'גדול על גדות הנהר

התכונות העיקריות כי דיור כזה כוללים:

 1. שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה;
 2. טפסים נכונים;
 3. מרוסנת ערכת צבעים;
 4. חלונות בינוניים;
 5. היעדר עליית גג;
 6. עיטור חזית, המורכב קווים פשוטים.
בתים בסגנון של חצי עץ בתים יש היסטוריה ארוכה מאוד

בתים בסגנון של חצי עץ בתים יש היסטוריה ארוכה מאוד

שילוב הרמוני של חזית ונוף

שילוב הרמוני של חזית ונוף

אדריכלות הבית

בית גרמני קלאסי קורה לעתים קרובות אחד-, דו- או שלוש קומות. צורתו פשוטה - הבניין יכול להיות מלבני או מרובע. חברות הבנייה המודרנית מציעים להוסיף כמה הרחבות, מנסרד, חלונות המפרץ או במרתף, ובכך להגדיל את אזור המגורים. אבל במקרה זה, את הבהירות ואת הנכונות של הטפסים הוא ציין.

 • המרפסת בכניסה לעתים קרובות להפוך נמוך וקטן. נדיר מאוד טרסות. אבל אם יש כאלה, יש להם גם גודל צנוע.
 • כמעט בכל בית גרמני מעל קומה אחת יש מרפסת של הצורה הגיאומטרית הנכונה. עם הבנייה המסורתית, זה יהיה פתוח, אבל לאחרונה לקוחות מעדיפים יותר ויותר מרפסות סגורות פנורמיות.
 • קירוי בעיקר אריחים עם overhangs רחב, בולט, תצורה לא מסובך.
בניית מבנים מסגרת מתרחש בתוך זמן קצר

בניית מבנים מסגרת מתרחש בתוך זמן קצר

מסגרת הבית עם חלונות פנורמיים

מסגרת הבית עם חלונות פנורמיים

העיניים והלב של הבית

דלתות כניסה לרוב מלבני. החלק העליון שלהם מזוגג. בתכנון הכניסה הראשית נהוג להשתמש רק בצבע מנוגד.

חשוב! החלונות יש גם את הצורה מלבני הנכון. הזכוכית מחולקת על ידי גשרים בניצב של רוחב קטן. לפעמים בשימוש תריסים, אלא רק כאלמנט של קישוט חזית.

חומרים בשימוש

כאמור, הגרמנים מעדיפים להשתמש רק בחומרים טבעיים. לבניית דיור מסורתי משמש לעתים קרובות לבנים אדומות, בלוק, גרניט או אבן טבעית.

עבור מבנים סוגים שונים של עץ אפשריים, קורות מודבקות, DSP, וכו 'תופעה שכיחה היה ההתקנה של הקומה הראשונה של הבית הגרמני עשוי מחומר עמיד (אבן, לבנים), וכל הבאים - מעץ. השיטות הקלאסיות של הגמר הן ציור ו טיח.

חשוב! קומת הקרקע מתמודדת עם אבן טבעית. עבור גג אריח. במקרה של אפשרות תקציב, יריעות צדודית אפשרי.

איזה צבע לבחור?

כמו בכל דבר אחר, בארכיטקטורה של הבית, הגרמנים מעדיפים צבעים שקטים. לעתים קרובות את העיצוב של הקירות להשתמש מאופקת יותר צבעי פסטל, ואת העיצוב עץ בתורו רוכש שחור עשיר או כהה צבע חום. לכן, יש ניגוד מיוחד של המבנה. דלתות, תריסים וחלונות מוכתמים בכחול, ירוק או אדום. הגג יש טווח מאופק יותר - מאפור חום חום.

החזית המנוגדת של הבית הגרמני

החזית המנוגדת של הבית הגרמני

קירות צהובים נראים מקוריים

קירות צהובים נראים מקוריים

חווה יפה בסגנון של חצי עצים בתים

חווה יפה בסגנון של חצי עצים בתים

גותי וחצי עץ

לארכיטקטורה של המגורים הגרמניים יש כמה כיוונים. הפופולרי ביותר ביניהם הם חצי עץ ו גותי. רבים מתייחסים בסגנון הגותי של מנעולים. אבל לעתים קרובות מאוד ברחבי גרמניה יש בתים קטנים עם גגות חדים וגופי משולש צר. מבנים כאלה מאופיינים בחלונות מוארכים. ובכניסה מלכתחילה לתפוס את העין עמודות של אבן טבעית או לבנים אדומות.

אל הפתק! קומת הקרקע בנויה גבוה, עם אבן גסה, לעתים קרובות חצוב מעט. בדרך זו של לקשט עושה את הבית חזותית גבוהה יותר, ולכן, יותר נוחים.

Fachwerk נחשב הפופולרי ביותר בארכיטקטורה של בית מסוג זה. זה נקרא לעתים קרובות את ההתגלמות של סגנון של מבנים בגרמניה. קל מאוד ללמוד זאת - הקורות מחלקות את החזית לצורות קטנות וקבועות. בדיוק כמו בכל מבנה גרמני, הזוויות יהיו גם או אלכסוניות. לאחר הסיום הפשוט ביותר, Fachwerk בבית תמיד נראה מוצק ואמין.

קצת יותר על חצי עצים בתים

סוג זה של אדריכלות הוא מבני תיל. הוא האמין כי זוהי הטכנולוגיה המודרנית ביותר של הקמת מבנים. עמוד השדרה של הבנייה יהיה מוטות עץ מוצק, קורות אופקיות ו הפלטה אלכסונית. הפערים נתפרו בחומר רב-חום.

מילוי עם שטח לבנים בין הקורות

מילוי עם שטח לבנים בין הקורות

יישום של טכנולוגיות מודרניות בסגנון גרמני

יישום של טכנולוגיות מודרניות בסגנון גרמני

בימים ההם חצי עץ בתים הוקמו על עמודות עץ של חתך משתנה. החלל היה מלא בחומר קש וקיר. לאחר זמן מה החלו הגרמנים להשתמש בחומר עמיד יותר - לבנים שרופות או אבן טבעית. לעתים רחוקות הבניין נוצר מלוחות.

חשוב! הודות לטכנולוגיה המודרנית, ההתקנה של בית חצי עץ הפך נגיש יותר ופחות עתיר עבודה. מסגרת החדר מורכבת עץ פורניר למינציה, ואת הריק בו הוא מלא בטון קצף, DSP, לוחות סנדוויץ 'וסוגים אחרים של בידוד.

פנים של עליית הגג של בית מסגרת

פנים של עליית הגג של בית מסגרת

חזית שחורה ולבנה של בית כפרי

חזית שחורה ולבנה של בית כפרי

היתרונות של חצי עץ הם כדלקמן:

 1. הטכנולוגיה של הידוק והתקנה ממזער את האפשרות של מוטה את הבית;
 2. תודה לכל אורך של קרן, הלקוח יכול לקבוע את נפח החדר עצמו;
 3. מסגרת עץ יש לו משקל נמוך ולא מפעיל לחץ נוסף על הבסיס;
 4. היכולת לבנות מבנים על בסיס נמוך;
 5. בזכות מבנה המסגרת מגדילה את היכולת להסתיר מעיניים סקרניות את כל התקשורת בחדר.
קירות זכוכית - החלטה נועזת מאוד

קירות זכוכית - החלטה נועזת מאוד

בתים מסגרת שוב פופולרי מאוד

בתים מסגרת שוב להיות פופולרי

מול חזית

סגנון חצי עץ נראה מרשים במיוחד על רקע של שאר. בסגנון זה, הגס קורת, יותר מרשים את כל העיצוב. מתי עיטור חזית לאסוף לוחות שיש להם גדלים מסוימים. הם צריכים להיות מספר מינימלי של קשרים וכל פגמים אחרים.

אל הפתק! בעולם המודרני לוחות פוליאוריתן הפכו חלופה מצוינת עץ. באמצעות אותם, אתה לא צריך לדאוג לגבי ההשפעות המזיקות של משקעים, מיקרואורגניזמים או באגים. כל בטנה ניתן לעשות על לבנים, בידוד או טיח.

קרן גסה על רקע לבן נראית מרשימה מאוד

קרן גסה על רקע לבן נראית מרשימה מאוד

עד כה, את הבנייה של כל סוגי הבתים במדינה בסגנון הגרמני הוא לא חלום מכריע, אבל הזדמנות אמיתית לברוח מן ההמולה ואת ההמולה. כאן תוכלו למצוא השראה, כוח חדש ואחדות עם הטבע. בשל הפשטות והמודרניות, הפתרון הסגנוני הזה הוא אחד הנגישים והמהירים ביותר שנוצרו. לאחר שתזין את הבית הגרמני שלך, אתה כנראה לא רוצה לחזור שטוח אפילו במרכז המטרופולין!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

11 − = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: